Hamilelik belirti sırası ve zamanı

zambakl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2009
272
3
Arkadaşlar,

Göğüslerde hassasiyet hamileliğin ilk belirtilerindendir fakat bu belirti hangi aşamada ortaya çıkıyor,Kalır kalmaz bir iki gün içinde göğüs hassasiyeti başlar mı?
vE DE 3 GÜNDÜR KASIKLARIMDA SÜREKLı BATMALAR MEVCUT..BUKADAR ERKEN OLABıLıR Mı BU BELıRTıLER

Bende böyle bir durum sözkonusu...Son adet tarihim 11 ağustos idi..Yumurtlama dönemim sanıyorum ki yeni bitti..Göğüslerimde inanılmaz şişilik ve ağrı var..

Sizce de???olabilirmi

Bilen arkadaşlarımdan cevap bekliyorum

Son düzenleme:
zambak benimde son adet tarihim 12 ağustos benimde inanılmaz göğüsüm ağrıyo kasığımda sürekli değil ama ara ara sancı vuruyo geçen ay adetime yakın göğüslerim sancılanmıştı böyle olmamıştı benim diğer hamileliklerimde kasık ağrımı hatırlamıyorum fakat göğüslerim çok acıyor ve çok şişmişti o yüzden bu ay kendimden şüpeleniyorum RABBıM bu sitedeki bütün bebek istiyenlere en yakın zamanda sağlıklı hayırlı bebekler nasip etsin

amin şekerim,

ınşaAllah...

valla bu kadar erken belirti verir mi bilemiyorum belkide ovülasyon dönemi ertesi olduğu içindir,

Bilen ve tecrübe eden arkadaşlardan paylaşmalarını istiyorum

ben adetime yaklaşık 1 hafta kala göyüslerim hassaslaşıyo,gebe kalınıncada aynı şeyler oluyo
en iyisi beklemek

X