Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Hangi kapatıcı en iyi? yardıım edin :)

cekirdekcik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2014
1.035
2.132
kızlar iyi bi kapatıcı almak istiyorum. :) paraya kıyacağım ve buna değsin istiyorum aynı zamanda ciddi anlamda kahverengi siyah koyu halkalarım var göz altımda.

estee lauder double wear ya da shiseido natural finish kapatıcıları kullanan var mı?

dediğim gibi maksimum kapatıcılık istiyorum. öneriniz nedir?

kızlar hiçbiriniz mi kullanmıyorsunuz yahu?!

flormar mı kullanıyorsunuz napıyosunuz :p

Estee Lauder double wear kullanıyorum. Sivilce ve lekeleri yüzde 90 oranında kapatıyor diyebilirim

Pro Longwear concealer MAC -NV25
Naked skin liquid makeup
Naked skin powder foundation

Canim bak bu 3'ü benim favorimdir.
Naked skin serisi biraz bahalidir ama mükemmel ötesi sonuç alirsin.
Naked skin powser foundation - pudra ve islak fondoten olarak kullanabilirsin.
Naked skin liquid makeup likittir. Ama etkisini fazlasi ile gorebilirsin. Ben ikisini 1 kullaniyorum. Birini pudra ve likit olani fondten olarak.

kızlar iyi bi kapatıcı almak istiyorum. :) paraya kıyacağım ve buna değsin istiyorum aynı zamanda ciddi anlamda kahverengi siyah koyu halkalarım var göz altımda.

estee lauder double wear ya da shiseido natural finish kapatıcıları kullanan var mı?

dediğim gibi maksimum kapatıcılık istiyorum. öneriniz nedir?
Gözaltında maksimum kapatıcılık istiyorsan concealardan önce mutlaka corrector kullanmalısın. Bunun için sana benefit erase paste önerebilirim. Veya bobbi brown correctoru.
Onu uyguladıktan sonra göz altına açık renk bir concealar geçersen morlukların tamamen silinmiş olacaktır. Concealar olarakta loreal true match kullanıyorum.
Önemli olan altına sürdüğün corrector.

Kızlar uzun zamandır yazmıyorum ama shiseidonun kapatıcısını aldım aslında güzel gibi ama çok da kalıcı değil sanki.

Mac falan alma imkanım yok kızlar. şehrimde yok mağazası netten de denemeden alamam :KK43:

Kryolan falan istiyorum aslında ama kryolanın hangi model kapatıcısı ve netten alınıyor sanırım o da...

Anca sevil ve boynerde satılan kapatıcılardan alabilirim...

Misshanın clossing cower kapatıcısını kullanıyorum çok ama çok memnunum en azından birikme yapmıyor ve koyu lekeleri çok güzel kapatıyor

Gözaltında maksimum kapatıcılık istiyorsan concealardan önce mutlaka corrector kullanmalısın. Bunun için sana benefit erase paste önerebilirim. Veya bobbi brown correctoru.
Onu uyguladıktan sonra göz altına açık renk bir concealar geçersen morlukların tamamen silinmiş olacaktır. Concealar olarakta loreal true match kullanıyorum.
Önemli olan altına sürdüğün corrector.
,
Bobbi brown corrector'dan hiç memnun değilim. Onu sürüyorum kapatıcı sürüyorum ve yine kapatmıyor.

X