Hava Temizleme Cihazı

Bearhug

Once upon a time there was a happy bear family...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2016
4.226
9.272
Merhaba.
Ev akarı toz ve polen alerjim var. Bu zamana kadar bir şekilde idare ettim ama şimdi hamileyim şikayetlerim artmaya başladı ayrıca mevsimi de geliyor diye hava temizleyici almak istedim.
Bir de İstanbul’da yaşıyoruz malum havasına hiç güvenmiyorum biz neyse de bebek bari evde temiz havayla sarmalansın doğunca vs diye düşündük. Philips’in şu modelini aldık.

D90F22C1-0FE6-471C-B99D-E5F5CB52D318.jpeg

Ancak cihazı çalıştırdığımızdan beri evdeki hava kalitesini hep iyi gösteriyor. 1 derecede. Bazen salona alınca 3 oluyor hemen hop 1 e geliyor sonra.
Ayrıca çok şaşırdım ama oturduğum bölgede de hava kalitesini çok iyi çıkardı.
Alet bozuk mu diyerek parfüm sıktık onu hemen algılayıp çalıştı yani bozuk da değil.
Bu durumda boşuna mı aldık diyoruz aleti. Hava temizleyici kullanan herkesin evinde hava kötü mü çıkıyor illa ki? Yoksa her halükarda faydası var mı?
Bir de sürekli çalışır konumda mı kalması gerekiyor? Gün içinde belirli aralıklarla mı çalıştırıyorsunuz?
Kullananlar azıcık beni aydınlatabilirse çok sevirinim. 🙏🏻

Aleti fişten çek. Evi hizlica havalandirip yeniden fişe takip çalıştır. Temiz havayı kaydedince evdeki hava bozulmalarini algılamaya başlar. Eğer cihazı oda oda dolastiriyorsan her oda degistirdiginde havalandirip calistirman gerek.

X