Hayıt suyu

Bende hayıt ekstraktı kullandım adetim 7 gün gecikti gebelik için idrar testi negatif böyle olan var bana da cevap verir misiniz

Ben hayıt suyunu kullanıyorum suyla seyreltip sabah akşam içiyorum ama 6 bir sene gibi düzenli kullanmak gerekiyormuş tam olarak hormonların dengelenmesi için sabrettim kullandım aylarca ve faydasını gördüm adet oldum tavsiye ederim

Bende hayıt ekstraktı kullandım adetim 7 gün gecikti gebelik için idrar testi negatif böyle olan var bana da cevap verir misiniz
Ben 10 gün gecikti benim 3 aydır soğan suyu ile düzenlemiştim regli mi son ay hayita başladım ben bildiğiniz gebelik belirtilerim var hepsi ama testler negatif anlamadım göğüs ağrısından ölüyorum midem de kötü bel sırt yorgunluk ve bende sadece ödem olurdu şimdi odemim yok haftaya dr ye gidiyorum ama hamile değilim sanırım ama hayit yumurtamı catlatti ağrıyı hissettim çünkü

Bendede çikolata ve ağır pco var. Kuzenim hacamat sülük tedavisi öğreniyor. Onun hocasından tavsiyeyle hayıt tentürü sipariş verdim. internetteki kere güvenip alamadım sanırım kendisi yapıyor bu hayıt tentürunu. Ondan öncede 3 ay adet olamadigim zaman 10 gün aktardan aldığım hayıt tohumunu demleyip balla karıştırılarak içtim bı faydası olmadı bana sanırım uzun süre kullanmadığım için. Şimdi adetten sonra kullanmayı planlıyorum inşallah iyi gelir

Regl olduğumda kanama bitince akıntım 4 gün sürüyordu. Hayıt otu suyu aldım internetten, 2 ay düzenli içtim, Allah affetsin tadı iğrenç ama regl sürem 4 güne düştü ve akıntım bitti.

Çay mı tentürü mü aldnız markası nedir acaba ben günde 2 kere 2 tatlı kaşığı tentür içiyorum 🥺
Bende tentür içiyorum günde 2 defa 2 kaşık adet düzensizliği yaşadım bi kaç defa bi kaç gün unuttum içneyi bi sorun olurmu? İnşallah işe yarar şifa niyetine içiyorum siz nerden aldınız

Bende tentür içiyorum günde 2 defa 2 kaşık adet düzensizliği yaşadım bi kaç defa bi kaç gün unuttum içneyi bi sorun olurmu? İnşallah işe yarar şifa niyetine içiyorum siz nerden aldınız
Nerden aldınız ise yaradimi bende alacm biesteron kullanıyorum bunuda içmeyi düşünüyorum erken menepoz ve yumurta rezervi azlığı var yaşım 31

Hayit tenturumu hayit suyumu yağımı bilemedim aĺahim hayırlı şifa versin hepimize
karahanoğlu çiftliği tentür içeriğinde şunu yazmış;
*Bitki çayı (doğru demlenir ise) ile alacağınız etken madde %30-35
*Distilasyon yolu ile elde edilen suyundan alacağınız etken madde %45-50
*Gliserat (gliserin ile çözündürülen) ile alacağınız etken madde %50-60
*Sirkeli Tentür (%18 asedik asit içeren [piyasadaki sirkeler %4-5 asedik asit civarındadır] sirkeyle yapılıyorsa) ile alacağınız etken madde %50-60
*Alkol ile çözündürülen tentürden alacağınız etken madde %90-95’dir.

yani en çok etken madde tentürde. benim arkadaşım 47 yaşında pandemi ortasında menopoza girerken kullandı karahanoğlunun tentürünü ve menopozdan çıkıp gebe kaldı. ben bu markanın İstanbul temsilcisiyim diye dolanıyordu ortalıkta. Ben bu konuyu geçen ay doktor erken menopoz deyince ciddiye aldım ve kullanmaya başladım. artık ben de bir temsilciyim o kadar memnunum. Menopozu ötelemekle kalmadı, sancılı adetlerim ve pms dönemi canavarlaşmam da tamamen ortadan kalktı.

Nerden aldınız ise yaradimi bende alacm biesteron kullanıyorum bunuda içmeyi düşünüyorum erken menepoz ve yumurta rezervi azlığı var yaşım 31
Ben ev yapımı olduğunu sötleyen bıde bu alternetif tıpla ugrasan bi bayandan almıştım sanki 6 ay kadar adetim düzenlendi ama sonra tekrar düzensizliklerim başladı yada başja seykerden düzensiz oldu bilemiyorum

X