Hediyelik 0-3 YAŞ arası

esmetime

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2014
1.209
126
0-3 yaş arası sıfır kıyafet arayan varsa, sadece 2 günlüğüne indirimli olarak alabilir.
Çoğu gitti veya satıldı. Kalanları eski konumdan devam ederim.

Son düzenleme:
Ben toplu alım yapmak istiyorum indirim yapabilirmisiniz o zaman acaba

Sevgili Hakanguldane, bunlar indirimli fiyatları zaten. Bodyler normalde 12-14 arası, takımlar 25-29 arası satılıyor. Yeterince uygun bir fiyat koyduğumu düşünüyorum sıfır ürünler için. Markalar da bilindik, beğenilen, sağlık sertifikasına sahip markalar.
Zaten yarın öğleden sonra büyük kısmı uçak için kolilenecek. Yani bu teklif çok kısa bir süre için geçerli sadece.

4 yaş için şort tulum yok mu bulunduğum yerden bulamadım yada hangi mağazada var bilemiyorum lcw koton a filan baktım

18 aylık oğlum 8 aylık kızım var onlara uygun olanları mesaj atarmısınız

Merhaba, bugün uçak için çoğu paket yapılmıştı ancak bir kısmı ağırlık limitinden dolayı verilemedi. Yarın gitmeyenlere bakıp size özelden resim yollarım. Bendekiler erkek bebek için yalnız. Uniseks renk görürsem kızınız için de yollarım.

Bunlar satılmıştır.

Eklentiler

• IMG_4864.JPG
    IMG_4864.JPG
    62,7 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_4865.JPG
    IMG_4865.JPG
    58,8 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_5907.JPG
    IMG_5907.JPG
    58,5 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_5908.JPG
    IMG_5908.JPG
    63 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_5909.JPG
    IMG_5909.JPG
    37,6 KB · Görüntüleme: 59
4 yaş için şort tulum yok mu bulunduğum yerden bulamadım yada hangi mağazada var bilemiyorum lcw koton a filan baktım
iyi günler bu hesabım iptal oldu bu mesajdaki yazdığım markalarla bir alakam yoktur reklamını filan yapmıyorum mesajlarım üzerinden erişilen bağlantılarda inancıma aykırı olan paylaşımları reddediyorum!

X