Deri ve Cilt Hastalıkları HİÇ BİR ŞEY İŞE YARAMADI

Kingdom9821

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2019
537
1.710
22
Benim kollarımın üst tarafında ve belimde sivilceler var doktora gittim verdiği ilacı düzenli kullanmama rağmen geçmedi sonra gene gittim bu sefer o kadar fazla sıra vardı ki doktora şikayetimi söyledikten sonra bakmadan ilaç yazıp yolladı omun verdiği de bir işe yaramadı şu corona olayları olmasa tekrar gidicem ama annemler yollamıyor bir şey kullanma zamanla geçer diyorlar yaşımdan dolayı ama ben rahatsız oluyorum yüzümde sivilce sorunu yokken bu yerlerimde çıktığı için böyle sorunu olupta geçen biri var mı varsa ne yaptı da geçti kafama çok takıyorum :110:

aynı konudan 4-5 tane açmışsın yöneticiye söyle kapattır diğerlerini sorun çıkmasın.
bazı kalıp sorunlar için detaylı muayene etmiyorlar, yaşın ve yaşının getirdiği sorunlar belli oluyo zaten o yüzden aynı tür ilaçları yazıp yollarlar herkesi.annenler haklı, onun için risk alıp hastaneye gidilmez bu dönemde.bende de vardı o sorun, dar şeyler giyme, giydiklerin %100 pamuklu olsun, terli durma, duş jeli kullanma beyaz kalıp sabunla yıkan muhakkak (bastıra bastıra keseleme yara yapar yayarsın ), sıkma oynama çıkanlarla çok leke kalıyor yoksa ve iyice artar, saç kremini durularken kafanı öne at yani omuzlarına ve sırtına asla değmesin, kremi sürünce de hiç üstüne değdirmeden kafanda topla saçlarını öyle beklet, nemlendirici krem jel vs kullanıyorsan bırak kullanma, verdiği ilaç duruyorsa her gün duş al dediğim şekilde ve o ilacı sür en az 1 ay düzenli kullan o ilacı bu şekilde.havlunu değiştir sık sık.

X