İdrar Testi Negatif Kan Testi Pozitif

peraspera

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2024
33
3
Merhaba, idrar testinde 9. Gün negatif olup 10. Gün kan testi pozitif olan var mı? İdrar testi erken gebelik testiyle yapıldı. Doktorum kan tahlilini 10. gün vermemi istedi. 5. Gün embriyosu. Benzer durum yaşayan var mı? Hala umudumu yitirmemeli miyim?

Merhaba, idrar testinde 9. Gün negatif olup 10. Gün kan testi pozitif olan var mı? İdrar testi erken gebelik testiyle yapıldı. Doktorum kan tahlilini 10. gün vermemi istedi. 5. Gün embriyosu. Benzer durum yaşayan var mı? Hala umudumu yitirmemeli miyim?
Merhaba arkadaşım öncelikle genel olarak 10.günde hcg istiyorlar hep ama benim 3.gün embriyosu olduğu halde 6.gün akşamında silik testi görmüştüm ve senin 5.günse 9.güne kesin ve kesin buradayım diye gözükmesi gerekirdi.

Mrb bende yaptım tek cizgiydi 3.gun emrbyosu sonra kaset testi çöpe attm birkaç saat sonra baktm böyle olmuştu

Eklentiler

• IMG20240530180929.jpg
    IMG20240530180929.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 42
X