İkinci aşılama

Kızlar bugün aşılamanın 14. Günü. Sabah test yaptım negatif biliyordum hissettim zaten olmadığını.ikinci aşılama da olmadı yani. Gün içinde lekelenmelerim de başladı. Tüp bebek sürecine başlayacağım köprüden önce son çıkış

Kızlar bugün aşılamanın 14. Günü. Sabah test yaptım negatif biliyordum hissettim zaten olmadığını.ikinci aşılama da olmadı yani. Gün içinde lekelenmelerim de başladı. Tüp bebek sürecine başlayacağım köprüden önce son çıkış
Gögüs hassasiyetiniz varmıydı benimde 13 günü

Umarım tüp bebek süreciniz olumlu olur🙏 onun tutma ihtimali daha yüksek zaten aşılamaya göre 🙏🙏

Merhaba arkadaşlar 19 Mayıs gece 12 de ovitrelle vuruldum 21 mayısta 2. Aşılamam gerçekleşti bugün erken gebelik testi yaptım ilk idrarım değil sonuç ilk 15 dk lık sonuç acaba böyle olup gebelik haberi alan var mı yoksa hala iğne etkisi mi

Eklentiler

• IMG_8567.jpeg
    IMG_8567.jpeg
    139,4 KB · Görüntüleme: 10
Merhaba arkadaşlar 19 Mayıs gece 12 de ovitrelle vuruldum 21 mayısta 2. Aşılamam gerçekleşti bugün erken gebelik testi yaptım ilk idrarım değil sonuç ilk 15 dk lık sonuç acaba böyle olup gebelik haberi alan var mı yoksa hala iğne etkisi mi
Bence kan verin çünkü doktorum aşılamadan sonra 10.gün kan verebilirsin belli olmaya başlar demişti bana. Testte de hayalet çizgi görünüyor inşallah pozitiftir 😍🙏🏻

Benim de 10.gun erken gebelik testinde silik çizgi çıkmıştı. 2 gün sonra kan verdim onda da pozitif çıktı. Sizinki de pozitiftir yüksek ihtimal 🙏🙏

X