İksiri şifa

Merhaba biz1.5 yıldır bebek sahibi olmak istiyoruz tüm testlerin yapıldı hsg çekildi eşim çok sağlıklı ama benim çikolata kıstı geçmişim olduğu için şu an kist yok sol tupum tikali görünüyor ankaradaki tüm proflara gittim olmaz direk tup bebek dediler yumurta çatlama ise yaramaz dediler çok uğraştık en son iksiri şifa yıldır gördüm İnternette açıkçası denize düşen yılana sarılır kadim bilgiler daha sarın almadık eşimi ikna etmeye çalışıyorum satan hanımefendi ile de görüştüm çok olumlu çok ilgili konuştu bir kaç gün içinde satın alıp deneyeceğiz insallah demedikçe tecrubelerimi yazarım ama dogal olduğu için bir zararı olacağını düşünmüyorum herkes muradına en kısa sürede kavuşur ınsallah süreç çok zor yaşayınca anlıyorsun 🌸

Tuvaletlerde ibrik kullanırlardı eskiden. Ona benziyor şişesi. Sağlık Bakanlığı onayı var miymis bu kadim bilgilerle yapilan iksirin?

Eklentiler

• Screenshot_2023-11-10-00-18-46-91_e2d5b3f32b79de1d45acd1fad96fbb0f.jpg
    Screenshot_2023-11-10-00-18-46-91_e2d5b3f32b79de1d45acd1fad96fbb0f.jpg
    57,2 KB · Görüntüleme: 134
Ne saçmalıyorsunuz siz liseli kızlar gibi heryere salça olmaya çalışıyorsunuz kendinize gelin.

PDF dosyasından alındı isterseniz e-mailinizi verin oradan ileteyim birde öyle okuyun.
Orada "Bitkiler her zaman şifadır." çıkarımı yapılacak bir bilgi olmadığı için istemem.

Orada "Bitkiler her zaman şifadır." çıkarımı yapılacak bir bilgi olmadığı için istemem.
Evet bitkiler her zaman şifadır, size dayatılan kimyasalların içinde bile bitki varken böyle konuşmasınız bile komik .

Merhaba biz1.5 yıldır bebek sahibi olmak istiyoruz tüm testlerin yapıldı hsg çekildi eşim çok sağlıklı ama benim çikolata kıstı geçmişim olduğu için şu an kist yok sol tupum tikali görünüyor ankaradaki tüm proflara gittim olmaz direk tup bebek dediler yumurta çatlama ise yaramaz dediler çok uğraştık en son iksiri şifa yıldır gördüm İnternette açıkçası denize düşen yılana sarılır kadim bilgiler daha sarın almadık eşimi ikna etmeye çalışıyorum satan hanımefendi ile de görüştüm çok olumlu çok ilgili konuştu bir kaç gün içinde satın alıp deneyeceğiz insallah demedikçe tecrubelerimi yazarım ama dogal olduğu için bir zararı olacağını düşünmüyorum herkes muradına en kısa sürede kavuşur ınsallah süreç çok zor yaşayınca anlıyorsun 🌸

Merhaba bana da tüp bebek dediler normal olmaz dediler bende bu sayfaya denk gelmedim ama cesaret edemedim şişenin dışından ne olduğu pek içime sinmedi güven vermedi ama yorumları da gördükçe acaba denesem mi dedim. Bende Ankaradayım siz hangi sorundan ötürü tüp bebeğe yonlendirildiniz ? Sadece çikolata kıstı mi ?

Bir de hsg nerde çekindiniz acaba ankarada bende çektirmek istiyorum da yer arıyorum korkuyorum biraz

Tadı sarımsaklı sirkeye benziyor ben iki aydır kullanıyorum sağlığıma çok faydası oldu ama hala bekliyoruz hsg şehir dışında çektirdim.

Kızlar merhaba bu ürünü kullanan var mı aceba diye yazdım sizi gördüm 3 testi ben 3 testi eşim bitirdik macunları ile birlikte şuan son testideyim ve gebelik haberi aldım elhamdülillah Fatma hanımdan danışmanlık aldım herseyimle bütün adımlarla ilgilendi ve bilgilendirdi söylediği herşeyi yaptık ve düzenli kullandım temmuz ayında başladım ve bu ay adet bekliyordum olmadı ve şuan beta HCG de çok güzel çıktı tavsiye ederim şiddetle probleminiz ne olursa olsun herşeyi geçtim bütün vücudu temziliyor kendimde ve eşimde çok fazla şahit olduk. İlaçlardan daha fazla zarar bırakmaz emin olun hatta o ilaçların tahribatini da düzenliyor hiç birşey kaybetmezsiniz aksine kazanacağınız düşünüyorum inşallah güzel sonuçlar alırsınız şuan wp de grupları var orda da bir çok problemi olan hanımlar var kullananlar kullanmayi düşünenler takip edin araştırın 🌸 M Mercan65 N Nznde

İstişareli giderseniz daha iyi olur benim bir problemim yoktu bildiğim yani detaylı bir muayene olmadım sadece normal değerlere ve normal USG ile yumurtlaiklara baktı sorum gözükmüyor dedi esimd ileri harekette yavaşlık vardı
merhaba, nereden hangi ürünü aldınz acaba yardımcı olabilir misiniz?

Kızlar merhaba bu ürünü kullanan var mı aceba diye yazdım sizi gördüm 3 testi ben 3 testi eşim bitirdik macunları ile birlikte şuan son testideyim ve gebelik haberi aldım elhamdülillah Fatma hanımdan danışmanlık aldım herseyimle bütün adımlarla ilgilendi ve bilgilendirdi söylediği herşeyi yaptık ve düzenli kullandım temmuz ayında başladım ve bu ay adet bekliyordum olmadı ve şuan beta HCG de çok güzel çıktı tavsiye ederim şiddetle probleminiz ne olursa olsun herşeyi geçtim bütün vücudu temziliyor kendimde ve eşimde çok fazla şahit olduk. İlaçlardan daha fazla zarar bırakmaz emin olun hatta o ilaçların tahribatini da düzenliyor hiç birşey kaybetmezsiniz aksine kazanacağınız düşünüyorum inşallah güzel sonuçlar alırsınız şuan wp de grupları var orda da bir çok problemi olan hanımlar var kullananlar kullanmayi düşünenler takip edin araştırın 🌸 M Mercan65 N Nznde A araz3677 evdim
mevsim hanım yardimci olur musunuz?

X