ıpl lazer ile 2. Derece yanık !!!

Sevim Emine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2008
18
0
Ben yandım siz yanmayın!

Ortaköy'de bir güzellik merkezinde IPL lazer ile bu hale getirildim.(BARBİE ESTETİK)Üstelik 15. seansımda. Olay yargıya intikal ettiği ve raporlarımın adli tıp onaylandığı için artık rahatlıkla paylaşabilirim. Benim gittiğim merkezde 15. seansımda güzellik uzmanı değişmişti.Ben de nasıl olsa artık son seanslarım, çok kurcalamayayım dedim ama sonuç bu oldu.jel ile seans yaptığı için çok fazla yanma hissetmedim. Fakat yine de normal seanslardan farklı olduğunu hissettim ve bayana canımın yandığını söyledim. o da bazen acı eşiğimizin düşük olabileceğini,acının normal olduğunu söyledi.jeli bacağımdan kaldırdığında cayır cayır yanma hissettim. Kadına çok yandığını söyledim,bişey olmaz akşama kadar geçer dedi. Akşama kadar yanma giderek arttı,kızarmalar başladı,ertesi günün akşamında bacağım bu hali aldı. Doktorların hiçbiri bu denli bir IPL yanığı vakasıyla karşılaşmadıkları için beni kobay gibi kullandılar.Zaten hiçbiri IPL'in bu derece bir yanık asla yapmayacağını iddia etti.En son derdime çareyi Gata Yanık Merkezi buldu. 10 gün bütün bacaklarım bandajlı evde yattım. Gitiiğim merkez hiçbir hastane masrafmı karşılamadı, tazminat ödemedi.ben de dava ettim.mahkeme günümü bekliyorum.
Siz siz olun gittiğiniz güzellik merkezinde çalışan uzmanların sertifikalarının olduğundan,eğitimlerinden emin olmadan kendinizi teslim etmeyin.

çok geçmiş olsun.bende lazer epilasyona sıcak bakıyordum ama şimdi korktum.umarım davayı kazanırsınız.

İnanamıyorum nasıl olur böyle bir şey :KK43: Çok çok geçmiş olsun. Bacaklarınız geri eski haline dönecek miymiş? Yani leke falan kalmaz değil mi? ://

çok geçmiş olsun.bende lazer epilasyona sıcak bakıyordum ama şimdi korktum.umarım davayı kazanırsınız.

Lazer epilasyonla IPL aynı şey değil canım. IPL için "modern ağda" diyorlar. Gerçek lazer epilasyonla bir alakası yok. Güzellik merkezlerinde, kuaförlerde uygulanıyor. Zira bu yerlerde lazer epilasyon kullanımı yasak sadece hastane gibi yerlerde uygulanıyor lazer epilasyon. Bunları araştırıp öyle gidin..

Son düzenleme:
X