Elektrikli Süpürgeler iRobot Akıllı Temizlik Robotu Kullanan Var mı ?

karemidiceyn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2011
7
0
$pr_01_4_max.jpg
Selam kızlar iRobot ROOMBA 564 PET Aerovac serisinden almak istiyorum.. fiyatı 1300 TL tabi normal süpürgelere göre 2 kat pahalı ancak işimi de 2 kat kolaylaştırır mı o konuda kararsızım..
Daisy diye markada üretmiş ancak 300 TL satış fiyatı :KK53: arasında çok fark var çin malı herhalde ki bu kadar ucuz olması imkansız. bu yüzden daisy almayı düşünmüyorum.

Kullanan , bilen , gören duyan varsa bana önerilerini yazarlarsa çok sevinirim...

Tam bir fikrim yok bu markayla ilgili ama Samsung ve LG'nin de aynı ürünleri mevcut onları incele istersen. :)

Bunlar bana ofis vs. gibi ortamlar için seçilebilir gibi geliyor. Halıda nasıl olur bilmem. Bir de bizim evlerde o kadar çok eşya oluyor ki alet kafayı yer. Japon evi değil ki bizimkiler. Ben cevahir de gördüm demosunu orada tabii çok beğeniyor insan. Ama vapurda satılan limon suyu zımbırtısını da beğeniyoruz da eve gelince fıs :)

Eki Görüntüle 378138
Selam kızlar iRobot ROOMBA 564 PET Aerovac serisinden almak istiyorum.. fiyatı 1300 TL tabi normal süpürgelere göre 2 kat pahalı ancak işimi de 2 kat kolaylaştırır mı o konuda kararsızım..
Daisy diye markada üretmiş ancak 300 TL satış fiyatı :KK53: arasında çok fark var çin malı herhalde ki bu kadar ucuz olması imkansız. bu yüzden daisy almayı düşünmüyorum.

Kullanan , bilen , gören duyan varsa bana önerilerini yazarlarsa çok sevinirim...

Merhaba. Alabildiniz mi acaba? Ben hep bunlara bakip duruyorum ama etkili olacagindan hep suphe duyorum. Aldiysaniz lutfen yorumlariniz paylasirmisiniz? Simdiden tesekkurler.

Merhaba. Alabildiniz mi acaba? Ben hep bunlara bakip duruyorum ama etkili olacagindan hep suphe duyorum. Aldiysaniz lutfen yorumlariniz paylasirmisiniz? Simdiden tesekkurler.

Ben samsungunkini aldim epeyde bi paraya acikcasi hic bir ise yaramiyo hayatimda ilk defa aldigim birsey icin bu kadar pismanim hic tavsiye etmem

X