İstanbul'da Fal - Falcılar

Daha önce Asmin’de bakan Eray’a baktırdım Kadıköy’de sinerji diye bir cafede bakıyor merak eden varsa yazayım dedim daha önce arayan olmuş galiba. 40 dakika uzun uzin fal bakti cok sempatik, kibar biri, karakterimi genelnolarak bildi ama gecmis ve anda nokta atis olmadi normalde herkese cok iyiymis hep anda gecmiste. Genel olarak gelecek vade verdi yalniz evle ilgili bir durumda soyledigi gibi olmasi mumkun degil o yuzden kafam karisti. Diger soyledikleri cikarsa yazarim ama cok begeneni varmis daha once duymustum ben de. En yakin 1 hafta bir ay kadar icinde.

Arkadaşlar Zeynep e fal baktırdım baya olumsuzdu dedikleri çıkıyor mu ? Anı ve gelecek tutuyor mu ?

Bana da çıksın çok isterdim damla nın falı :KK43:
Damla’ya soru sormadan kendi söylediği şeylerde daha çok biliyor ya da sorduğun soruya net olarak heyecanlı bir şekilde konuşuyorda çıkıyor söylediği bende öyle oldu. Bir de uzun vade benim de henüz tutmadı ama yakın gelecek hep çıktı 2 hafta-2 aydan fazlasına bakmamak lazım

Damla’ya soru sormadan kendi söylediği şeylerde daha çok biliyor ya da sorduğun soruya net olarak heyecanlı bir şekilde konuşuyorda çıkıyor söylediği bende öyle oldu. Bir de uzun vade benim de henüz tutmadı ama yakın gelecek hep çıktı 2 hafta-2 aydan fazlasına bakmamak lazım çok olumlu bakmıyor mu canım ama ?

X