Evlat Edinme Izmir'den evlat edinen anneler ve başvuru yapan anne adayları

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?
Pırılımmmmm:KK19::KK19:
biliyor musun bugun mailime cevap geldi....
çok sevindim, o kadar sevindim ki bir de sen de sormuştun ben de internetten araştırma niyetindeydim ztn de bu aralar pek giremedim fazla
o kişi aynı yerde görev yapmıyormuş ama hala yardımcı olmak istiyor musunuz? demek için teyit amaçlı cevap yazmış, inşallah yarına ya da en kısa sürede cevabı alıp paylaşırım burdan
bana iletişim için telefon veya adres verecek sanırım, yönlendirmeye çalışacak inşallah
bakalım, inşallah bu sayede bir başlangıç yaparız da gerisi gelir inşallah

Herkese selamlar,
Yazdıklarınız çok hoşuma gitti. Bizde eşimle İstanbul'daki shçek'nu arayıp ihtiyaç olan şeyleri gücümüz yettiğince alıp götürmeye karar verdik.İnşallah bir nebze olsun faydamız dokunur. ve birgün bizde kurum aracılığı ile kavuşuruz meleklerimize...:KK16:

bayanlar merhaba topiğinizi henüz yeni gördüm takip edicem bundan böyle. ben yeni evliyim ve şuan allahın izniyle bebek bekliyorum ama ileriki yıllarda 2. çocuğumu evlat edinmek düşüncesindeyim. eskiden beri hayalim hep böyleydi allahım nasip etsin inşallah. izmirdeyim bende. 24 yaşındayım. kurumdaki çocuklar için yavaş yavaş bişeyler örmeye başlayabilirim. önümüzdeki kışa kadar kışlık bişeyler yapmaya çalışırım. çok anlamam ama en azından denerim. elimden geldiğince destek olmaya çalışırım bende kabul ederseniz.

bir yakınım yaklaşık 1 senedir sıra beklemekte.tez vakitte mutlu sonuç almasını diliyorum tüm gönüllülerin

Herkese selamlar,
Yazdıklarınız çok hoşuma gitti. Bizde eşimle İstanbul'daki shçek'nu arayıp ihtiyaç olan şeyleri gücümüz yettiğince alıp götürmeye karar verdik.İnşallah bir nebze olsun faydamız dokunur. ve birgün bizde kurum aracılığı ile kavuşuruz meleklerimize...:KK16:
inşallah cnm, düşünceli davranışınız için teşekkürler

bayanlar merhaba topiğinizi henüz yeni gördüm takip edicem bundan böyle. ben yeni evliyim ve şuan allahın izniyle bebek bekliyorum ama ileriki yıllarda 2. çocuğumu evlat edinmek düşüncesindeyim. eskiden beri hayalim hep böyleydi allahım nasip etsin inşallah. izmirdeyim bende. 24 yaşındayım. kurumdaki çocuklar için yavaş yavaş bişeyler örmeye başlayabilirim. önümüzdeki kışa kadar kışlık bişeyler yapmaya çalışırım. çok anlamam ama en azından denerim. elimden geldiğince destek olmaya çalışırım bende kabul ederseniz.
cnm öncelikle hayırlı olsun bebişinnn
Rabbim en kısa zamanda kucağına almayı da nasip eder hayırlısıyla inşallah
ne güzel düşünmüşsün, hem İzmirdeymişsin de... ne güzel olur bebişler için, kendi evladınla beraber onları da düşündüğün için çok teşekkürler, Rabbim gönlüne göre versin inşallah
bir yakınım yaklaşık 1 senedir sıra beklemekte.tez vakitte mutlu sonuç almasını diliyorum tüm gönüllülerin
inşallah cnmm, inşallah tüm bekleyen anne adayları bebişlerine hayırlısıyla kavuşurlar

Pırılımmmmm:KK19::KK19:
biliyor musun bugun mailime cevap geldi....
çok sevindim, o kadar sevindim ki bir de sen de sormuştun ben de internetten araştırma niyetindeydim ztn de bu aralar pek giremedim fazla
o kişi aynı yerde görev yapmıyormuş ama hala yardımcı olmak istiyor musunuz? demek için teyit amaçlı cevap yazmış, inşallah yarına ya da en kısa sürede cevabı alıp paylaşırım burdan
bana iletişim için telefon veya adres verecek sanırım, yönlendirmeye çalışacak inşallah
bakalım, inşallah bu sayede bir başlangıç yaparız da gerisi gelir inşallah
cnm Pırılım
bu bayandan mail bekliyorum ne zamandır, hala gelmdei neyse bari ben yine bir mail atayım belki cevap gelir
baktım topiğin ilerlemiş nolmuş dedim, senin yerine cevap yazdım yorumlara :KK34:

Merhabalar,

Ben aranıza yeni katıldım, İzmir'de yaşıyoruz ve evlat edinme için başvurduk 16 Kasım 2012'de daha çok yeni yani. Konu hakkında tecrübesi olan arkadaşlar var ise paylaşmanızı rica ederim. Ne zaman sıra gelebiliyor? Süreç ne kadar işliyor? Bizim, sırada ev ziyareti var, fakat henüz gelen olmadı.

Tecrübeli arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Teşekkürler,

Heyyyy İzmir'liler :)) 2012 den beri yazı yazılmamış...Biz başvurmayı düşünüyoruz. temmuz ayında 30 yaşımızı doldurucaz. Kız bebek istiyoruz Allah nasip ederse. ama sıra kaç hiç bilgimiz yok

Heyyyy İzmir'liler :)) 2012 den beri yazı yazılmamış...Biz başvurmayı düşünüyoruz. temmuz ayında 30 yaşımızı doldurucaz. Kız bebek istiyoruz Allah nasip ederse. ama sıra kaç hiç bilgimiz yok
Merhaba biz de İzmirden haziran 2016 da başvuru yaptık.şu an kız bebekte 50 erkek bebekte 23 sıradayız.siz başvuru yaptınız mı?

X