Kilo alamıyorum

Slm arkadaşlar kadınlarlar kulubunde yeni uye oldum benim sorunum kilo alma yaş 22 iki cocuk annesiyim ve 40 kiloyum 😞😞😞doktor doktor gezdim yemedigim icmedigim iğne ilac kalmadi ama yine yok yine yok en son bir akrabamin tavsiyesi uzerine endokroloji ve metobolizma uzmanina randevu aldim cuma gune nasipse gitcem bundan once bana birkac şey tavsiye edermisiniz teşekkürler
Aynı dert bende de var canım

Çocukluğumdan beri 35ten yukarı çıkamadım.. Evlendim yine aynıydım emziren anneler için bi ürün var onu kullandım 41e kadar çıktım kendi çabamla simdi bulamıyorum o ürünü..Bende çocuk yok.. Bi ürün daha var simdi ona baslıcam ins faydasını görürüm

Slm arkadaşlar kadınlarlar kulubunde yeni uye oldum benim sorunum kilo alma yaş 22 iki cocuk annesiyim ve 40 kiloyum 😞😞😞doktor doktor gezdim yemedigim icmedigim iğne ilac kalmadi ama yine yok yine yok en son bir akrabamin tavsiyesi uzerine endokroloji ve metobolizma uzmanina randevu aldim cuma gune nasipse gitcem bundan once bana birkac şey tavsiye edermisiniz teşekkürler
En sonunda endokroloji doktoruna gittim bu endokroloji bolumude her hastanede bulunmuyor maalesef neyse konumuza gecelim doktor gerekli tahlilleri yapti kan idrar ultrasyon hepsi tertemiz çikti 🤗🤗 allaha sukur artik doktorlara gitmekten biktim doktor bana vitamin bile yazmadi cunku o kadar cok vitamin kullanmisim ki hicbir vitamin eksikligim yokmus artik kendimi zamana ve köy ekmeginin kollarina biraktim kayin validem koyde oldugu icin cok guzel koy ekmekleri yapar e tabi bunlar benim kilo almayi biraktigimin sonu degil yeni goruslerinizi bekliyorum hanimlar

Bende üst taraftan kilo alsam keşke armut vücut tipim alt iyi ama.azcik üst bolgeden almak istiyorum

Merhabalar ben diyetisyenim konu başlığınız dikkatimi çekti. Daha önce hiç diyetisyene gittiniz mi ?

Merhabalar ben diyetisyenim konu başlığınız dikkatimi çekti. Daha önce hiç diyetisyene gittiniz mi ?
Evet yazin gittim hem de kaç ay hic bir ise yaramadi onca giden parama oldu olan deftere aylarca hergün yedigimi ictigimi yzadim öğün öğün ama yine yok yine yok lütfen sizin de tafsiyeleriniz varsa benimle paylasabilirmisiniz

Evet yazin gittim hem de kaç ay hic bir ise yaramadi onca giden parama oldu olan deftere aylarca hergün yedigimi ictigimi yzadim öğün öğün ama yine yok yine yok lütfen sizin de tafsiyeleriniz varsa benimle paylasabilirmisiniz
Peki buna istinaden en son ne zaman kan tahlili yaptırdınız?

30 undan sonra şişersin 🤣 sağlıklı isen Zayıflığını kafana takma manken gibisin masallah.. 30 undan sonra kilo alacaksın metabolizma yavaşlayacak.

X