kilo almak isteyenler koşun gelin!

kendimce01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2019
92
77
39
Arkadaşlar baktım sitede kilo almal isteyen çok bikaç cevap yazdım sonra konu açıyım herkes görsün istedim.Bir ay önce araştırmalarım sonunda bir şurupla tanıştım hikaye ve yorumları görünce hiç tereddüt etmeden sipariş verdim.Kullanmaya başladıktan hemen sonra iştahım açıldı hatta ilk gün aşırı yemekten mide spazmı geçirdim sonrasında dikkat ettim.Hayatımda kahvaltı nedir bilmezdim gece yemek yiyenlere hayretle bakardım şimdi bende yiyebiliyorum.Moral bozukluğu yemek yapamama gibi sıkıntılar yüzünden çok düzenli kullanamadım ama farkı biliyorum eskiden bir tabak yemeği bitiremeyen ben şimdi ikinciyi bitirip üstüne başka şeyler yiybiliyorum.Kullanan ve yorum yapanları inceleseniz hayret edersiniz ben düzenli kullanmadığım için henüz kilo alamadım ama midemin genişlediğini biliyorum yemek yemek gerçekten güzel bişeymiş bunu öğrendim ve en azından şimdilik yiyememekten kaynaklı halsizliğim gitti.Yalnız burada sayfa adı verilebiliyormu bilemediğim için kaynak yazamadım bir bilen aydınlatırsa yazarım.Bu şurup tek bir kişi tarafından özel olarak hazırlanıyor ve yanında yemek listesi veriliyor hoca sizinle iletişimde olup sorularınızı cevaplıyor arada ne durumda olduğunuzu merak edip yazıyor.Yani şurubu satıp peşini bırakmıyor.Ayrıca ikinci en fazla üçüncü şişeden sonra zaten mideniz yeterince genişlemiş olduğundan devam etmenizi ömermiyor artık şurupsuz yemeye devam edebiliyorsunuz.Şimdilik bukadar sorularınız olursa cevaplarım.hepimiz tombiş oluruz inşallah🤗

X