Kızlar öneri lütfennn...!

Öyle sormuyor. Kişi olarak sizi tanıyor. 2 adet hemşiresi var ve odaya girmeden önce kısa bir özet olarak anlatıyor. En azından bende o şekilde oldu şimdiye kadar.
Anladım çok teşekkür ederim 🙏 siz henüz başlamadığınız için fiyat bilgisi sormuyorum o zaman.

Anladım çok teşekkür ederim 🙏 siz henüz başlamadığınız için fiyat bilgisi sormuyorum o zaman.
Ben başladım. Ama geçen sene yumurta toplama oldu. Ona ayrı para ödedim. Şimdi transfere ayrı para ödeyeceğim. Ama güncel fiyatı inan ki bilmiyorum. Dilerseniz arayıp öürenebilirsiniz

Hakan yaralı. Anatolia tüp bebek merkezi ankarada. Çok şükür 17 haftalık gebeyim
Humm anladım, olumsuz bir deneyimde hastasının hiçbir şekilde yanında olmadığına dair yakınen tanıdığım ve duyduğum çok fazla duyumum var o yüzden pek de tercih edebileceğimi sanmıyorum.

Sizi tebrik ediyorum umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız 🙏🙏🙏

Humm anladım, olumsuz bir deneyimde hastasının hiçbir şekilde yanında olmadığına dair yakınen tanıdığım ve duyduğum çok fazla duyumum var o yüzden pek de tercih edebileceğimi sanmıyorum.

Sizi tebrik ediyorum umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız 🙏🙏🙏
Teşekkür ederim canım. Ben bilgisine çok güvendiğim için tercih ettim. Tarzı biraz soğuk robot gibi biri

Teşekkür ederim canım. Ben bilgisine çok güvendiğim için tercih ettim. Tarzı biraz soğuk robot gibi biri
Tarzından çok olumsuz bir durumda hastasının yanında olmadığına dair pek çok duyum aldım (ateş olmayan yerden duman çıkmaz) ve gördüm, tarzının da kimine soğuk kimine göre pek yakın olduğuna dair de pek fazla duyum aldım. Demek ki sağından ya da solundan kalkmış olmasına göre pek de stabil olmayan bir hocamız, benlik değil yani... dilerim pozitifi görürsünüz 🙏🌸

Mutlaka öyledir fakat olumsuz bir durumda hastasının yanında olmadığına dair çok duyumlar aldım ve bir yakınımda da yaşadık maalesef, ayrıca geçirdiğim durumlar dolayısıyla çok da nonface bir doktorla yapabileceğimi sanmıyorum,
dilerim sağlıkla kucağına almak nasip olsun 🙏🙏🌸

X