Kızlar söktürücü kullanmalı mıyım acil engin tecrübelerden yoruma ihtiyacım var

heratoretto

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2023
42
4
28
Kızlar merhaba herkese ❣️ Benim her ay ki düzenime göre bugün gecikmenin 6. Günüydü. Ovülasyon testi kullandım ilk kez ve çatlamayı bat a 8 gün kala gördüm ve dediğim gibi şuan 6. Gün geçti bat tan hala bişey yok. Konu açmıştım yine orada arkadaşlardan biri çatlamadan 14-15 gün sonra regl gelir demişti. Yani benim bat tarihi değişmiş oluyor buna göre. Bugün 14. Gün çatlamanın dün gece çok gaz sancısı çektim normalde de böyle bir sorunum var zaten gebeliğe yormadım ama ilacımı da içmek istemedim su torbası falan sabahı ettim ve bugün kan verdim. Sonuç negatif çıktı. Doktor söktürücü yazarım beta negatif gelirse demişti. Burada da kan da negatif görüp sonrasında pozitife döndü diyen birini okudum. Bence de yok gebelik zaten evde gebelik testi de yapmıştım 3 gün önce negatifti içim rahat etsin diye kan vermiştim o da negatif. Sizce ne yapmalıyım söktürücü kullanmalı mıyım? Normalde reglim sancıyla beraber gelir hepimiz ayırt ederiz zaten sancının regliden kaynaklı olduğunu az buçuk ama regl olacak gibi de hiç hissetmiyorum. Ne diyorsunuz kızlar ne yapmalıyım sizce?

Benimde aynı geçti test yaptım negatif hamilelik belirtisi de yok.gebe olmadığımdan eminim.bugunlerde adet olmaliydim hala bekliyorum ve bir adet belirtiside yok.bir an evvel olmak istiyorum

Benimde aynı geçti test yaptım negatif hamilelik belirtisi de yok.gebe olmadığımdan eminim.bugunlerde adet olmaliydim hala bekliyorum ve bir adet belirtiside yok.bir an evvel olmak istiyorum
İlk kez yaşıyorum ve çok sinir bozucu bir şeymiş gerçekten ne olacaksa olsun diyor artık insan

İçiniz rahat etsin bikac gun daha bekleyin bende öyle yapıyorum eğer gelmezse cumaya doktora gidecegim
benim içim rahattı aslında ama bebek düşününce insan riske atmak istemiyor böyle şeyler okuyunca içime kurt düştü o zaman ben ilacı alayım ama bikaç gün daha bekleyeyim eğer gelmezse önce test yapar duruma göre ilacı kullanırım artık. Siz ne zamandır düşünüyorsunuz ovülasyon testi kullandınız mı hiç?

Aynen bikac gün bekleyin haftasonuna kadar en azından bende aynı şekil artık adet olmak istiyorum ki soğan kürü yapacagim.ben iki aydır istiyorum korunmuyorum ovulasyon tetsi yaptım ama sanırım yumurtlamanın ondan soğan kürü yapmayı düşünüyorum

Aynen bikac gün bekleyin haftasonuna kadar en azından bende aynı şekil artık adet olmak istiyorum ki soğan kürü yapacagim.ben iki aydır istiyorum korunmuyorum ovulasyon tetsi yaptım ama sanırım yumurtlamanın ondan soğan kürü yapmayı düşünüyorum
Yeni korunmayı bıraktığınız zamanlar gecikme olabiliyormuş bende yaşamıştım ilk zamanlar 4 gün bir gecikmem olmuştu geri düzenine girmişti belki sizinki ondan kaynaklı da olabilir kesin hamile olmadığınızdan eminseniz. Benim ki ne alaka onu bilemiyorum tabi aylardır deniyoruz biz ama bakalım hayırlısı olsun hakkımızda bekleyip göreceğiz

Yeni korunmayı bıraktığınız zamanlar gecikme olabiliyormuş bende yaşamıştım ilk zamanlar 4 gün bir gecikmem olmuştu geri düzenine girmişti belki sizinki ondan kaynaklı da olabilir kesin hamile olmadığınızdan eminseniz. Benim ki ne alaka onu bilemiyorum tabi aylardır deniyoruz biz ama bakalım hayırlısı olsun hakkımızda bekleyip göreceğiz
gecen ay iki kez adet oldum .pko ve miyom var ondan kaynaklı adetlerim düzensiz:KK43: bekleyelim bakalım olur rahatlarız ins

X