Klomen+Çatlatma İğnesi Yapanlar Birlikte Takip Yapalım 😍

Merhaba, ben de 13 Mayıs'ta vuruldum iğneyi. Bugün 12.günüm. İğneden sonra 10.gün ovulasyon testimde 2. Çizgi silik gebelik testi 2. Çizgi yoktu. Önceki günler yapamadım tabi testlerden. HCG 2. çizgi görünmezse iğnenin etkisinin geçtiğini söylemiş çoğu kişi. Kasık ağrılarım benim de hala ara ara devam ediyor. İğnenin etkisindendir diye düşünüyorum.

Sonucun ne oldu canım senin

Bence hamişsin yoksa silikte olsa çıkmazdı yani benim bildiğim öyle kan testi istemedi mi doktorun iğnenin 14.günü kan testi istedi doktorum benden bugün 9.gündeyim daha o 5 gün nasıl geçer bilmiyorum amaaaa
Kasık ağrılarımdan ölücem sanki sağ taraf parçalanıyor sonra sol tarafa geçiyor sancı
İnşallah öyledir hala adet olmadım doktora gideceğim bugün

Evet nedenki 🙄 kaset mi yapmalıydım acaba ama benim göğüs ucu acımam ve göğüş şişkinliğimle ağrım dışında hiç bi ağrım sancımda kalmadı hamile olduğumu düşünmüyorum
Yok onun için değil. Erken gebeliklerde daha erken çıkıyor diye biliyorum onun için sormuştum Belki geç döllenme olmuştur 2 gün daha bekle istersen hemen ümidini kesme. Hamilelik öncesi kişiden kişiye değişmekle birlikte fazla belirti olmuyormuş regl belirtileri gibi oluyormuş sanırım. Benim bir arkadaşım reglisi gecikince hamile olduğunu öğrendikten sonra başladı belirtileri. Herkeste aynı olmuyor canım ama insan yine de bir emare arıyor çok iyi anlıyorum. 😊

Kızlar bugün 15.günüm ne regl ne bir belirti hiç bişi yok sadece sağ kasık ağrıyor hatta böyle sanki sağ bacağımı çekio gibi bi his bir de belimin sağ tarafı ağrıyor bir de göğüslerim şiş dolgun ama ağrımıyor çok çok az ağrıyor hala umut var mı acaba ne bilim 😔😔

Çoğul gebelik olursa sıkıntı yaşarsın hepsi döllenirse. Aynı şey benimde başıma geldi. Doktorun şu tarihten itibaren ilişki olmasın diye uyardıysa onu dinle canım yoksa iğneyle kalplerine sıvı enjekte edip birkaçını öldürmek zorunda kalıyorlar. Çok kötü bir durum. Vücudun ve sağlığın için de kötü bir durum
Merhaba arkadaşim,doktor görmüyor mu bu yumurtaların büyüdüğünü acaba!çocuk gebelik için diyorum.bende ikizlere hamileyim.ve moralim çok bozuk

X