Klomen sonrası kist

Benim de aşırı düzenliydi inan çok şaşırıyorum ben de kürtaj olduktan 7 ay sonra başladı ben de 32 güne çekmeye. 🥹 Ben de prolaktin yüksek çıkmıştı maalesef o yumurtlamayı engelliyormuş ya da büyümesini. 5 aydır ovülasyon testi ile takip ediyordum bu ay da olmayınca adetten sonra gittim doktor 19 mm yumurtan var riske atmayalım bu yumurtayı kaybetmeyelim belki catlamiyordur dedi o yüzden catlatma iğnesi vurdum bugün. Benim de açıkçası aklımda soru işareti benim yumurtalar ilaç olmadan büyüyor ama bir tanesi büyüyor diğerleri çok küçük kalıyor bu da gebelik şansını düşürüyor doktor istersen klomen vs başlarız dedi ama yumurta kiste dönüşür diye korkuyorum ben de çünkü hiç de büyümüyor değil geç ve yeterli miktarda büyümüyor 😬
Doktorlara göre yeteri miktarda büyümemesi de sorun o yüzden genelde ilaçla ilerlemek istiyorlar ki yumurta büyüsün. Ben bu ay doktora sordum ikinci kez klomene başladım bu sefer de kist olabilir mi dedim olabilir hiç olmaz diyemem dedi. Klomen dışında başka yumurta geliştirici ilaç ya da iğne kullansan yine onun kiste dönüşeceği varsa kistleşiyor biz olumlu düşünelim dedi. İnşallah bu yumurtan tutar sen iyi düşün iyi olsun🙏🏼 iğne sonrası ne zamanlarda ilişki önerdi

Doktorlara göre yeteri miktarda büyümemesi de sorun o yüzden genelde ilaçla ilerlemek istiyorlar ki yumurta büyüsün. Ben bu ay doktora sordum ikinci kez klomene başladım bu sefer de kist olabilir mi dedim olabilir hiç olmaz diyemem dedi. Klomen dışında başka yumurta geliştirici ilaç ya da iğne kullansan yine onun kiste dönüşeceği varsa kistleşiyor biz olumlu düşünelim dedi. İnşallah bu yumurtan tutar sen iyi düşün iyi olsun🙏🏼 iğne sonrası ne zamanlarda ilişki önerdi

İnşallah kist oluşmaz büyür ve bebişin gelir 😍
Genellikle 24-36 saat sonra denemeye baslayabilirsin bu haftayı bugün hariç dene dedi. Size ne dedi? Her doktor iğneden sonra ilişkiyi farklı söyleyebiliyor 😊

Genellikle 24-36 saat sonra denemeye baslayabilirsin bu haftayı bugün hariç dene dedi. Size ne dedi? Her doktor iğneden sonra ilişkiyi farklı söyleyebiliyor 😊
36. Saat ve sonrasında gün aşırı dedi ama eşim şehir dışında çalışıyor sadece 36. Saati denk getirebildik 😊

İnşallah canım benim bir kızım var 6 yaşında 1 tane daha olsun istiyoruz Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Bize tam şu saat demedi ama iğnenin vurulduğu gün değil de ondan sonraki gece şeklinde üst üste iki gece, sonra bir gün ara sonra yine ilişki şeklinde önermişti geçtiğimiz ay. İnşallah yavrularımıza kavuşuruz🥰🙏🏼

Bize tam şu saat demedi ama iğnenin vurulduğu gün değil de ondan sonraki gece şeklinde üst üste iki gece, sonra bir gün ara sonra yine ilişki şeklinde önermişti geçtiğimiz ay. İnşallah yavrularımıza kavuşuruz🥰🙏🏼

Bana da hemen hemen öyle önerdi. ❤️ Amin. ❤️ Rabbim isteyen herkese nasip etsin🌸

Kesinlikle başka doktor görüşü de alın. Bana iki doktor hiçbir sıkıntı yok demişti ama başka doktora gittiğimde amh değerime göre hafif bi pcos olduğumu öğrendim🤷🏽‍♀️ kanaman çok şiddetli mi
Yok şuanda az az ama her gün kanama görüyorum

Durmayan kanamanızı doktorunuza bu kadar uzun mu sürüyor diye sordunuz mu ? Allah korusun ihmal etmeyin . Benim doktorum geçen ay klomen vermişti kullandım iğnemi vuruldum gebelik olmadı . Reglim 3 mayısta olması gerekirken 7 mayısta gecikmeli oldu ve 3 gün sürdü sadece ve normale göre çok az kanamalı. Kist olsaydı bende yoğun ve uzun geçirebilirdim diye düşündüm. Benim normalde 7 gün ve yoğun olarak geçer . Bu ay kendim ovülasyon yaparak yumurtlamayı görünce doktora gittim doktorum zaten gelseydinde ilaç vermeyecektim dedi çünkü klomenin etkisi 3 ay sonra geçiyormuş . Bana bu ay da olmaz ise temmuzda gel dedi . Şimdi reglimi bekliyorum 9 gün var tahminen umutlu bekleyiş içindeyim💐
Hadi hayırlı haberlere inşhAllahh, söyledim kanamanın hala devam ettiğini ama doktor kistten dolayı diyip çok üzerinde durmadı. Şuan 18ci gündeyim 🥲

X