Göz Makyajı Kopan kirpikler?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

seray17

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2021
6
3
24
Kızlar ipek kitpiklerimi bugün çıkarttırdım ve kirpiklerimin bazılatı dipten kopmuş kirpiklerim çok incelmiş moralim çok bozuk nasıl düzeltebilirim tecrübelerinize ihtiyacım var eskisi gibi olur mu zamanla ve kopanlar geri gelir mi?Tövbe ettim bir daha asla yok.Rimel de kullanamıyorum ce kullanmam da iyice yıpranmasın diye lütfen yardım edin

Kızlar ipek kitpiklerimi bugün çıkarttırdım ve kirpiklerimin bazılatı dipten kopmuş kirpiklerim çok incelmiş moralim çok bozuk nasıl düzeltebilirim tecrübelerinize ihtiyacım var eskisi gibi olur mu zamanla ve kopanlar geri gelir mi?Tövbe ettim bir daha asla yok.Rimel de kullanamıyorum ce kullanmam da iyice yıpranmasın diye lütfen yardım edin
Çıkar tekrar merak etme… çıkmasa benimki çıkmazdı ☺️ Ben sürekli kirpiklerimi koparırırm stresten 🤦‍♂️

Çıkar tekrar merak etme… çıkmasa benimki çıkmazdı ☺️ Ben sürekli kirpiklerimi koparırırm stresten 🤦‍♂️
Peki herhangi bir şey kullandınız mı?Çok teşekkür ederim 🥰

Bir kere ipek kirpik yaptırdım sonrasinda 3 hafta gecince bakım yaptırdım o sekilde de kullandım yetti bana bende artık asla yaptırmam.Kirpiklerim yıpranmıstı kopma olmasada..uyumadan once saf zeytinyağı sürdüm ben diplere.Birde sac icin dax super gro vardı onuda sürdüm uzattı.

Bir kere ipek kirpik yaptırdım sonrasinda 3 hafta gecince bakım yaptırdım o sekilde de kullandım yetti bana bende artık asla yaptırmam.Kirpiklerim yıpranmıstı kopma olmasada..uyumadan once saf zeytinyağı sürdüm ben diplere.Birde sac icin dax super gro vardı onuda sürdüm uzattı.
Sizin de kirpikleriniz inceldi mi peki

Sizin de kirpikleriniz inceldi mi peki
Kesinlikle inceltiyor yapan kisiyle de ilgisi var kopma durumunun bende kopma olmadı ama sürekli yapıldıgı takdirde en iyi yapan ellerde bile kripik kalmaz net.Yağlarla destekleyin ama cok cabuk uzuyor.

Bi rimel adı söylemişlerdi banada kirpikleri uzatmak için faydaaı oluyormu bilmiyorum kullanan kişiyi gördüm maşallah kirpikler süpürge gibi ben her ay kirpiklerimi kesiyorum diyor bide ama fiyatı çok pahalı olduğu için almadım yurt dışından geliyo demişti ne kadar doğru ama bilmiyorum

X