Kpss Lisans Taktikleri

Peki sağlık ve aile bakanlığında alım çok oluyor mu bir de gy gk den kaç puan almak gerekiyor atanmak için
Aslında sağlık bakanlığı çok almıyor. Aydın'a atanmayı hedefledim ben geçen seneki alımda 83 puan alan atanmış. Aile bakanlığı sözlü mülakatta takılmak olmasa çok alım yapıyor gibi. 60 alanlar bile mülakata çağrılıyo. Hedefim yüksek alıp mülakata girmek zorunda kalmadan sağlık bakanlığına atanmak

Aslında sağlık bakanlığı çok almıyor. Aydın'a atanmayı hedefledim ben geçen seneki alımda 83 puan alan atanmış. Aile bakanlığı sözlü mülakatta takılmak olmasa çok alım yapıyor gibi. 60 alanlar bile mülakata çağrılıyo. Hedefim yüksek alıp mülakata girmek zorunda kalmadan sağlık bakanlığına atanmak
İnşallah hedeflerinize ulaşırsınız 💜teşekkür ediyorum açıklamanız için

İnşallah hedeflerinize ulaşırsınız 💜teşekkür ediyorum açıklamanız için
Rica ederim inşallah hepimiz ulaşırız hem tüp bebek hem kpss aynı anda yürütmeye çalışıyorum inşallah seneye ektiklerimi biçmiş olurum 😄 Sizin de bölümünüz çocuk gelişimi mi

Rica ederim inşallah hepimiz ulaşırız hem tüp bebek hem kpss aynı anda yürütmeye çalışıyorum inşallah seneye ektiklerimi biçmiş olurum 😄 Sizin de bölümünüz çocuk gelişimi mi
İnşallah her şey gönlünüzce olur hayır ben ikinci üniversite olarak islami ilimlere kayıt oldum çocuk gelişim ile bu bölüm arasında kararsızdım sonra bu bölüme kayıt oldum bakalım nolursa 🥰

İnşallah her şey gönlünüzce olur hayır ben ikinci üniversite olarak islami ilimlere kayıt oldum çocuk gelişim ile bu bölüm arasında kararsızdım sonra bu bölüme kayıt oldum bakalım nolursa 🥰
Çocuk gelişimi çok rağbet gördü en iyisini yapmışsınız inşallah gönlünüzce olur 😊

1 senelik tecrübem paylaşayım 2.sene ile devam edeceğim gk gy için geçen sene bayağı emek verdim ve alanda gerilmedim.

Yanlış yaptım çünkü 60 net alan 60 net eğitim bilimleri yapıp gk gy den 70 alacak kadar yapmak yeterli. 80 üstü için.

Alan çok önemli öğretmenlikte🥺

Merhaba. Ben de yeni başlayacağım çalışmaya. 37 yaşındayım. İşte de çalışıyorum aynı zamanda. Eve yorgun geliyorum. Nasıl başaracağım bilmiyorum. Beyin yorgunluğu da var tabi. Eskisi gibi değil hafızam

Genel Kültür ve Türkçe de iyiyim. Matematik hiç yok. Bende alan ve eğitim bilimleri yok
Zamanı yönetmek önemli mesela işten geldiniz kendinize bir hedef belirleyin. Örneğin 1 saat dinleneceğim 2 saat şunu 2 saat bunu çalışıp yatacağım gibi

X