Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Kryolan marka fondöteni günlük kullanan var mı?

Biraz ağır ama kullananlar da var baya pek sorun çıkarmıyordur ama cildi yorabilir tabii.

supracolar ve transparan pudrayı yeni aldım (16/10/2014 tarihinde ) ve üç kere kullandım. Almak isteyen arkadaşlara uygun fiyata verebilirim.
Supracolar rengi NB
Transparan pudra 11 L

Niye satıyorsun tekrar?Pudrayı ne kadara aldın satışı nedir?En açık rengi mi?

Normalda makyaj yapan bir değilim, arkadaşın düğünü için almıştım. cildimde çil lekeleri vardı onun için en iyi kapatı supracolar olduğu için onu aldım. 190 TL aldım. hayır en açığı değil. nb bence çoğu ten rengine uyum sağlayabilecek bir renk . tabii koyu tenli değilseniz

şu stick şeklinde olansa sakın. sadece özel günler için onlar.
günlük kullsnmayın. cilt nefes almıyor çünkü

supracolor günlük kullanıyorum çok memnunum.sürdükten bir süre sonra yüzümle bütünleşiyor doğal bir duruşu var.kapatıcılığı da güzel.ama fazla sürmemek lazım cake bir görürüm oluyor o zaman .

Arkadaşlar merhaba birkaç ay sonra nisanim var ve isim gereği doğudayım burada makyaj sikintisi var malesef kryolan markasini netten almistim fakat bana sahte verdiler bana acil yardim etseniz porselen makyaj istiyorum

Kryolan marka fondoten bence kesinlikle günlük kullanıma uygun değildir. Sağlam bir cildim vardır ve kolay kolay sivilce problemi yaşamam ama bu kryolanı ne zaman üst üste kullansam cildim resmen yoruluyor çöküyor makyaj temizleyici ile yüzümü yıkıyorum ama sonrasında tonikle yüzümü sildiğimde sanki hiç makyajımı yıkamamışım gibi pamuk fondoten doluyor.
Cildi çok yoran ve günlük için çok ağır bir yapısı var bence.

Nişanımda Kryolan kullanılmıştı bende, Porselen Makyajda. Cildim çok hassas, cilt sorunlarım da var. TV Paint Stick aldım 2 hafta önce, Kına Gecemde kendi makyajımı kendim yaptım. Yüzüme sürdüm, sonra sünger yardımıyla dağıttım. Cilt sorunu olmayan, yüzleri dümdüz olan arkadaşlarım bayıldı - onlar da aldı. Tabi sürekli kullanmıyorum ama her fondöteni de kullanamıyorum, en pahalı markalar bile kabarma yapıyor cildimde. Ama buna hayran kaldım... Gerçekten harika birşey...

Kryolan için sürekli kullanımda cildi mahvediyor demişsiniz 3 senedir Kryolan kullanıyorum ve cildimde herhangi bir problem yok tamamen ciltle alakalı bir şey :) Sende ki yapan etki herkeste yapicak diye bir kuralda yok :) cildin yağlı ve hassastır alerji ya da tahriş yapar... Ben gerçekten butün ürünlerinden memnunum arkadaşlar , gayet doğal duruyor, ve çok uzun seneler kullanabiliyorsunuz. Ayrıca kryolan fazla surulmesi durumunda tabiki her yere bulaşabilir . Doğal durmasını istiyorsaniz az surdugunuz taktirde farkı gorebilirsiniz. Suratiniza kalıp gibi her yerine çamur gibi surerseniz tabiki bulaşır... Bence tavsiyem kesinlikle bu ürünü denemeniz. 3 senedir kullandığım için çıkan diğer fondoten markalarını bile alma gereği duymam. Çantam da 3 5 tane ayrı ayrı kapatici gözaltı roll on, bulundurma gereği bile duymuyorum :)/

Sivilce veya leke varsa suratinda bence gunluk kulanim icinde gayet ideal para durumun varsa kesinlikle al ve uzun omurlu

Merhaba. Geçen hafta Tv paint stick aldım sivilce lekelerimi daha iyi kapatabilmek için fakat diğer kapatıcılığı orta olan fondötenimden hiç bir farkı yok hala lekeler gözüküyor durumda 2 kat sürmeme rağmen. Islak süngerle uyguluyorum. Acaba atladığım herhangi bir nokta varmı. Eğer bi çözüm bulamazsam paramın çöpe gittiğini düşünücem sanırım.

fiyatı 53 tl civarındaymış şuan kullandığım fondöten daha pahalı olmasına rağmen çok süper kapatmıyor sivilce izlerini artı terleyince bozuluyor,yüzüme kazara değsemde bozuluyor sinir oluyorum..sen kullandın sanırım daylightcığım söylermisin terlemeye falan dayanıklımı, öyle elleyince yüzünü bozuluyor mu.??:içelim:
53 falan değil fiyatı sahtesi çok civarda bende kullanıyorum ve o fiyata almıyorm

53 falan değil fiyatı sahtesi çok civarda bende kullanıyorum ve o fiyata almıyorm

8 sene önceki bir mesajı cevaplıyorsunuz, o zamanlar için 53 tl olabilir gibi geliyor... Güncel fiyatı nedir acaba? Ben de tv paint stick almak istiyorum fakat hiç fırsatını bulup da araştıramadım. Kullanan birini bulduğum için bir sormak istedim...

8 sene önceki bir mesajı cevaplıyorsunuz, o zamanlar için 53 tl olabilir gibi geliyor... Güncel fiyatı nedir acaba? Ben de tv paint stick almak istiyorum fakat hiç fırsatını bulup da araştıramadım. Kullanan birini bulduğum için bir sormak istedim...
Evet sonradan farkettim 8 sene önce olduğunu

X