Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Parsel yeriniz hayırlı olsun öğretmenim.katmerler de harika.Allah hayırlı yemekler güzel yaşamlar versin.bugun bir tanıdığım zayıfsa birisi sportifde kalp krizi geçirdi erkek 45 yoktur bile yani şaşkınım damarlarimiz mi buzustu nedir .anjiyo yapıldı kurtuldu ama bir sürü ilaç içecek bakalım.
Allah razı olsun canım

Allah acil şifalar versin kalp krizi geçiren beyfendiye 😔

Benimde haftasının berbat torucuydu bir haftadır babam bizde .aşırı yorucu oluyor Allah ömür versin aşırı yemek seçmece bugün güveç koydum onu bile beklemedi sipariş verdim oğlanla.ona 540 TL yemekleri+ 389 TL market den patates salatalık muz çocuğa biskolata ve pirinç aldıklarım sadece bunlar.

Ve bu kalpkrizi gecirdi diye ardks hemen kendime.omega li vitamin takviye ilacı sipariş verdim. Bacaklarımda acaip ağrıyor regl diye squarta gidemedim oraya gidince aletlerden mi nedir ağrısı hafifliyor.aslinda bir de 19 Mayıs tören var diye oğlanın takım.elbise klasik sitiletto vari bir ayakkbi giymiştim hiç beceremiyorum hep bir spor ayakkabıcı tipim bir günde iki saat ayağımda kaldı öldüm adeta sonrasında.ev berbat giden gelen temizlik yalmaktan usandım.gelin iki çocuk karddim o gitti kuzenler düğün vs vs valla çok aşırı yorucu oldu hayatim bu arada kiralık ev bakıyoruz büyük olacak iyice canıma mi susadım.nedir

Parsel yeriniz hayırlı olsun öğretmenim.katmerler de harika.Allah hayırlı yemekler güzel yaşamlar versin.bugun bir tanıdığım zayıfsa birisi sportifde kalp krizi geçirdi erkek 45 yoktur bile yani şaşkınım damarlarimiz mi buzustu nedir .anjiyo yapıldı kurtuldu ama bir sürü ilaç içecek bakalım.
Çok geçmiş olsun Allah sevdiklerine bağışlasın

Benimde haftasının berbat torucuydu bir haftadır babam bizde .aşırı yorucu oluyor Allah ömür versin aşırı yemek seçmece bugün güveç koydum onu bile beklemedi sipariş verdim oğlanla.ona 540 TL yemekleri+ 389 TL market den patates salatalık muz çocuğa biskolata ve pirinç aldıklarım sadece bunlar.

Ve bu kalpkrizi gecirdi diye ardks hemen kendime.omega li vitamin takviye ilacı sipariş verdim. Bacaklarımda acaip ağrıyor regl diye squarta gidemedim oraya gidince aletlerden mi nedir ağrısı hafifliyor.aslinda bir de 19 Mayıs tören var diye oğlanın takım.elbise klasik sitiletto vari bir ayakkbi giymiştim hiç beceremiyorum hep bir spor ayakkabıcı tipim bir günde iki saat ayağımda kaldı öldüm adeta sonrasında.ev berbat giden gelen temizlik yalmaktan usandım.gelin iki çocuk karddim o gitti kuzenler düğün vs vs valla çok aşırı yorucu oldu hayatim bu arada kiralık ev bakıyoruz büyük olacak iyice canıma mi susadım.nedir
Allah yükünü hafifletsin güç kuvvet versin ev için de gönlüne göre bütçenize uygun bulursunuz inşallah

Tatlım şimdiki evinde sorun mu var da kiralık ev arıyorsun?

Bugün Haziran ayı için kaba taslak bir plan yaptım
Allah yardımcımız olsun

Veeeee 5gr altın günüm de bitiyor haydi hayırlısı
Kalıyor bir günüm kasım ayı dahil (ödenecek yarım altın sayısı 6 )

Bugün Haziran ayı için kaba taslak bir plan yaptım
Allah yardımcımız olsun

Veeeee 5gr altın günüm de bitiyor haydi hayırlısı
Kalıyor bir günüm kasım ayı dahil (ödenecek yarım altın sayısı 6 )
Benim 1 gramlık günüm vardı,bitti.
Borç ödemede kullanmıştım.
Kısmet olursa seneye birikim amaçlı girmek istiyorum ama inşallah hesap dışı masraflar çıkmazsa.

Kk limitim şu an 27 bin.
Bir yerden 7-14 gün arasında 5710 Luk bir iade gelecek,hemen limiti 20 bine düşürmek istiyorum geldiği anda bakalım.

Yaza kadar kk yükünü azaltmam lazım,malum yazın ek ders geliri olmayacak.

Oğlanın dil konuşma seans ücretleri var haftalık.Onlar olmasaydı ek derse daha rahat idare ederdim de yapacak bir şey yok oğlusun ihtiyacı bu da.

Şu an için sıvıyağ azaldı,tuvalet kağıdı,peçete ihtiyaçları var,sebze meyve eksiği çıkıyor ara ara.Allah bereket versin gelirimize aldıklarimiza

X