Kulak Zarı Delinmesi

Giddoist

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2015
402
106
31
Kızlar selam,
Kulak zarım darbe sonrası delindi ve bazen baş ağrısı yapıyor ben de. boğazıma doğruda ağrı yapıyor. doktora gittim iki üç ay sonra tekrar gel dedi. eğer delik kapanmamış ise dikim olacağını söylediler. Kulak zarı delinmesi yaşayıp ne tür rahatsızlıklar yaşadı yazabilir misiniz deneyiminizi

Kızlar selam,
Kulak zarım darbe sonrası delindi ve bazen baş ağrısı yapıyor ben de. boğazıma doğruda ağrı yapıyor. doktora gittim iki üç ay sonra tekrar gel dedi. eğer delik kapanmamış ise dikim olacağını söylediler. Kulak zarı delinmesi yaşayıp ne tür rahatsızlıklar yaşadı yazabilir misiniz deneyiminizi
Canım eşim askerdeyken delinmis 2 ay sonra tekrar gittiğinde kendiliginde kapanmış

Benimde 2 ay olmak üzere fakat ağrı yapıyor bazen. Eşinizde de bu tür ağrı belirtileri varmiydi. İnşallah benimde kendiliğinden kapanır
Ilk zamanlar varmış sonra hiç ağrı yaşamamış canım inşallah kendiliginden kapanır seninkide merak etme

Kızlar selam,
Şu an benimde kulağım delindi beş gün oldu cok kötüyüm kulaklarım komple tıkandı sanki içinde su varmıs gibi sesler beni rahatsız ediyor baslı sesler umarım geçici bi durumdur yoksa bu sekil nasıl yaşanır bilmiyorum siz şu an ne durumdasınız

Benimde 2 ay olmak üzere fakat ağrı yapıyor bazen. Eşinizde de bu tür ağrı belirtileri varmiydi. İnşallah benimde kendiliğinden kapanır
Merhaba benim de kulak zarım delindi iki ay oldu şu an nasılsınız iyileştiniz mi süreç nasıl geçti acaba yazarsanız çok sevinirim

X