Kürtaj ve hsg sonrası gebelik

Başka bir doktora daha danış istersen çünkü dediğim gibi 10 tane doktor gezdim hatta arkadaşlarima da kendi doktorlarina sordurdum telefonla hepsi de aynı şeyi söyledi. Ama istersen sen bir doktora daha danış öyle karar ver. Ben de gebelik düşünüyorum korunmuyoruz bakalım. bu ay ne olur bilmiyorum hatta şu an adetime 4 gün var ama kanamam oldu yerleşme kanaması mı bilmiyorumhİnşallah

Başka bir doktora daha danış istersen çünkü dediğim gibi 10 tane doktor gezdim hatta arkadaşlarima da kendi doktorlarina sordurdum telefonla hepsi de aynı şeyi söyledi. Ama istersen sen bir doktora daha danış öyle karar ver. Ben de gebelik düşünüyorum korunmuyoruz bakalım. bu ay ne olur bilmiyorum hatta şu an adetime 4 gün var ama kanamam oldu yerleşme kanaması mı bilmiyorum
İnsallah sağlıkla gebelik yaşarsınız🙏benimde 10 gün var bende bekliyorum hayırlısı Allah'tan buradan çok şey öğrendim ben buradaki annelere bı danisicam 2 doktor bana kullanabilirsin dedi çok farkli doktor görüşleri oluyor tabi.Rabbim sağlıkla kucaginiza almayı nasip etsin

X