Labioplasti ve hudoplasti yapılan devlet hastaneleri

nektarin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2023
1
0
28
Merhabalar
Labioplasti ve hudoplasti olmak istiyorum ve bir başlıkta ankarada dr tuğrul başar ın yaptığını ve çok ilgili olduğunu okudum. Ancak başka bir üyenin yakın zamanda yazdığı mesajda kendisinin artık özel kliniğinde çalışmaya devam ettiğini öğrendim. Maddi durum nedeniyle özelde yaptırma şansım yok, aynı durumda olduğumuz pek çok kadın vardır
Bu nedenle benim için ankara, herkesin faydalanması için bu tarz işlemleri yapan hastaneleri ve doktorları yazabileceği bir konu açmak için üye oldum

Devlet hastanelerinde işlem yaptıran veya yapıldığını bilen arkadaşlar yazarsa çok sevinirim

Merhabalar
Labioplasti ve hudoplasti olmak istiyorum ve bir başlıkta ankarada dr tuğrul başar ın yaptığını ve çok ilgili olduğunu okudum. Ancak başka bir üyenin yakın zamanda yazdığı mesajda kendisinin artık özel kliniğinde çalışmaya devam ettiğini öğrendim. Maddi durum nedeniyle özelde yaptırma şansım yok, aynı durumda olduğumuz pek çok kadın vardır
Bu nedenle benim için ankara, herkesin faydalanması için bu tarz işlemleri yapan hastaneleri ve doktorları yazabileceği bir konu açmak için üye oldum

Devlet hastanelerinde işlem yaptıran veya yapıldığını bilen arkadaşlar yazarsa çok sevinirim
Ben de kendisiyle görüştüğümde artık devletin karşılamadığını söyledi. Özel klinikte yapıyor. Herkes memnun sorsan ama ameliyat sonrası neler gerekli? Olan hanımlar yardımcı olabilir mi

Merhaba ben kendısıne operasyon oldum. İlgisine bişey diyemem ama sonuc asla tatmin edici değil. Ayrıca kendısı hala devlet hastanesinde calısıyor. Devlette hala operasyon ucretsiz yapıldığı halde, artık ücretli diyor. Sıra var istersen özelde yapalım seceneğini sunuyor. Devlette hala ücretsiz yapılan operasyonu yapmaya devam edip ücreti ne yaptıgı konusu tartışılır! Ben kendımı kandırılmış hissediyorum.para vermek sorun değildi sonuc tatmin edici olsa ona da razı olurdum. Öncesi sonrası kıyasladıgımda arada neredeyse bi fark yok. Harcadıgım para da onca eziyette boşa gitti. Tekrar ameliyat olacagım. İyice arastırmadan bu operasyonu yaptırmamanızı tavsiye ederim. Ben pişmanım ona yaptırdıgıma. O paraya cok daha iyi bir sonuc cıkaracak doktora ameliyat olabilirdim

X