Lazer epilasyon

serpillil

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2024
2
0
37
38 yaşındayım bu yaşa kadar bir iki günün dışında adet gecikmem olmamıştı bu ay lazer epilasyon yaptım hemen arkasina olan adetim erkenden kesildi. Sonraki adetim 12 gün gecikti öyle geldi.kesinlikle etkisi var yumurtaliklar üzerinde.çünkü çevremde yaptırıp bittikten sonra erken menopoz yaşayan tanıdıklarım var.doktorlar zararı yok diyor ama detaylı bir araştırma yapmalari gerekir bence

Ben yaptırmayı düşünüyordum ama koltuk altı bölgesi için yaptıranlar daha çok terliyor, ter kokusu artıyor gibi birçok yorum gördüm, sizinkini de görünce hepten vazgectim.

38 yaşındayım bu yaşa kadar bir iki günün dışında adet gecikmem olmamıştı bu ay lazer epilasyon yaptım hemen arkasina olan adetim erkenden kesildi. Sonraki adetim 12 gün gecikti öyle geldi.kesinlikle etkisi var yumurtaliklar üzerinde.çünkü çevremde yaptırıp bittikten sonra erken menopoz yaşayan tanıdıklarım var.doktorlar zararı yok diyor ama detaylı bir araştırma yapmalari gerekir bence
Ben dört seans gittim hiçbir gecıkme yaşamadım ıkı ay sonra bıraktım sımdı hamıleyım kalan seanslarıma doğumdan sonra devam edıcem zaten lazer cihazı yumurtalıklara kadar inemıyor bende araştırmıştır öyle olsa her kadın sorun yaşardı hatta ben lazerden ıkı ay sonra tüp bebek tedavısı oldum tuttu hemen onunla ilgili degıldır bazen hormonlar degısebılıyor

X