İlköğretim Yorum ve Soruları Lgs sinavi anneleri buraya

peritaf

Guru
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2009
101
64
Merhaba arkadaslar 2 cocuk annesiyim kizim 5.sinifa oglum 8.sinifa gidiyor. Oglumla cok zor bir surec geciriyoruz gecen yil pandemiden dolayi 7. Siniflar hic acilmadi bende dershaneye yazdirdim gecen yili o sekilde atlattik bu senede ayni dershaneye verdim ama cocuk cok degisti tabi yas büyüdü ergen oldu dershane den hic verim alamadim 3 hafta once kaydini aldim ve ozel hoca tuttum matematik ve fen dersi icin ne kadar yazik etmisim dershaneye vermekle ders calismayan konulari anlamayan cocuk ozel hocalarla ataga gecti. Oncesinde cok catisiyorduk bana dikleniyor akli fikri arkadaslarinda telefonunda simdi telefonunuda aldim elinden zamani evde geciyor arada disari cikiyor a.a inanin agustosta basladi dershane ve kasima kadar cok badireler atlattim cok agladim cunki basarili bir cocuk biliyorum algisi cok iyi simdide kaygilardayim sinav kaygisi bende cok fazla bazi arkadaslarim bosver olacagina varir bizde oyleydik ama bosuna yipratmisiz kendimizi diyorlar ama ben oyle yapamiyorum simdi simdi artik umutlarim artti gercekten oglum ders yapmaya test cozmeye basladi ben yeterli gormuyorum calismasini benim gibi bu sene lgs sinavina girecek olan anneleri ve degerli yorumlarini bekliyorum

Benim oğlum 5 sınıf çok güzel gelişme kaydetmiş oğlunuz motivasyon önemli her çocuk dershane de verim alamıyo kimi çok güzel anlıyo ama kimi yapamıyo evde daha iyi anlıyo sizde buşmuşsunuz en doğru olanı inşanlah istediği gibi olur her şey

X