mavi yeşil light ürünleri

manyatikarpuz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2012
69
0
arkadaşlar mavi yeşil ürünlerinden tüketenler memnun mu özellikle reçel ve çikolata
reçel tüketenleriniz varsa her sabah yiyor musunuz yiyorsanız ölçüsü ne kadar tabiki diyet ürünü diye bol bol yemek doğru değil ..bide şu limonlu bisküvileri varya kalorisi nedir acaba :44:

arkadaşlar mavi yeşil ürünlerinden tüketenler memnun mu özellikle reçel ve çikolata
reçel tüketenleriniz varsa her sabah yiyor musunuz yiyorsanız ölçüsü ne kadar tabiki diyet ürünü diye bol bol yemek doğru değil ..bide şu limonlu bisküvileri varya kalorisi nedir acaba :44:

MAvi yeşillerin kalorileri normal sayılır. Düşük değil ki. Ben Damhert diye bir markanın bisküvi ve gofretlerinden aldım. Ara öğünlerde 1 veya 2 tane alıyorum. tavisye ederim.

ben etiform ürünlerini kullanıyorum mavi yeşilde iyi ama tabi fazla tüketmemen gerekir ,örneğin sabah reçel yediysen arada kek yemezsin o şekilde dengelersin kendini .çocukken kilo vermiştim epey o sırada mavi yeşil ürünlerini kullanıyordum .çubuk krekerini yerdim hep hatırlıyorum bide kekini ama abartmamak gerekir ölçülü yediğin takdirde arada atıştrma olarak kullanırsın normal keklerden ve çikolatalardan az kalorisi var ama önemliolan dengelemek dedğim gibi.

X