Meme protezi kas altı çift meme görüntüsü

Evet ama başka doktorlar çok fazla rakamlar istiyor içinden çıkamam 150 bin diyen vardı araba mı alıyoruz demiştim altı üstü bir dikleştirme olucak yaptırıp çok mutlu olacağımı düşünmüştüm gerçekten ama benim için daha.çok hayal kırıklığı
O kadar oldumu fiyatlar hangi ilde yaşıyorsunuz

Biraz önce arkadaşımla konuştum başka bir arkadaş için fiyat almışlar meme protez 80.000 tl burun 50.000 tl bu arada bende İstanbul arkadaşımın ameliyat olduğu doktor ben 2018 de protez ve diklestirmeye 14.000 ödemiştim 🫨🫨🫨
Ben başka bir doktora revizyon için görüştüm Nişantaşı’nda 70.000 istedi olacağım kendi doktorumdan vazgeçtim yani 100 binden fazla vermiş olucam keşke en başta iyi bir doktora olsaydım

Ben başka bir doktora revizyon için görüştüm Nişantaşı’nda 70.000 istedi olacağım kendi doktorumdan vazgeçtim yani 100 binden fazla vermiş olucam keşke en başta iyi bir doktora olsaydım
Doktor seçimi çok önemli ben olmadan çok araştırdım hiçbirine güvenemedim en son arkadaşımın doktoruna yaptırdım en azından arkadasimin protezlerinde herhangi sıkıntı olmadı diye iyikide ona yaptırmışım revizyona veyahut başka bir sıkıntıyla karşılaşmadım aynı doktora gıdı vaser lipo yaptırdım ondada sıkıntı olmadı senin adına üzüldüm fiyatlar dehşet ins bu defa güzel sonuç alırsın 🥰

Ben de instagramda bir doktor görmüştüm. "Sizin biraz bile sarkık bir memeniz varsa dikleştirmesiz isteseniz bile yapmam, çünkü sarkık memeniz varken sarkık ve büyük memeleriniz olur" diyordu. İnsan mesela kendi memesine baktığında da anlar aslında neyin iyi olacağını. illa doktor olmaya gerek yok. Benimkiler biraz sarktı mesela emzirmeden sonra. Buna dikleştirmesiz silikon taksan ne takmasan ne. Anlayabiliyorum.

Siz de bir dikleştirmeyle memnun kalırsınız merak etmeyin

Ya garip olacak ama mevsimatanın memelerini gerçekten beğenen bir tek ben miyim,büyük görünüyorlar ve füze gibi yapay bir görüntü yok bence çok doğallar.. Diklestirme istiyorsanız elbette yapmalısınız,sagdaki fotoğrafta asagi dogru ama göbeğe kadar geliyor mu ki? Ben de 1 ay önce diklestirmesiz ameliyat oldum göğüslerim çok küçüktü sol taraf tübüler ve minimal sarkıktı. Şimdi sol biraz daha aşağıda diyeceksiniz ki diklestirme mi lazımdı valla onu bilmem ben sağ da insin biraz aşağı doğru istiyorum dogal olsun istiyorum. Yer çekimi var elbette sarkacaklar dogal meme sarkar,bombaa diye meme tabiri var da biz cizgi film karakteri degiliz ki.. Ben büyük ve doğal seviyorum sanırım. Valla üzülmeyin şuan bile çokzellerr

Kızlar malesef sanmıyorum indiğinde bile beni tatmin edecek bit görüntü olacağını psikolojim çok bozuldu ağrım yok ama dışarı bile çıkmıyorum ne giysem yakışmıyor memelerm bildiğiniz füze gibi kalıyor eski o minik yanım yanım görüntü yok o yüzden doktorumla konuştum protezleri çıkaracağım ,kendisi dikleştirmeyi teklif etti fakat yaptığı diğer dikleştimeleri görünce iz çok var vazgeçtim eski göğsüm güzeldi aslında ama sadece çatlak vardı doğumdan sonra oluşan silikon takılırsa gerilir belli olmaz dedim kisuan evet belli bile olmuyor ama mutsuzum vüducum kabul etmiyor sanki bende huzursuzum o yüzden çıkarttıracağım olarak eziyet ve param çöp olacak malesef çıkarınca bilgilisini gene veririm
Neden o kadar büyük taktirdiniz daha küçük protez tsktirsaydiniz böyle olmazdı

Kızlar malesef sanmıyorum indiğinde bile beni tatmin edecek bit görüntü olacağını psikolojim çok bozuldu ağrım yok ama dışarı bile çıkmıyorum ne giysem yakışmıyor memelerm bildiğiniz füze gibi kalıyor eski o minik yanım yanım görüntü yok o yüzden doktorumla konuştum protezleri çıkaracağım ,kendisi dikleştirmeyi teklif etti fakat yaptığı diğer dikleştimeleri görünce iz çok var vazgeçtim eski göğsüm güzeldi aslında ama sadece çatlak vardı doğumdan sonra oluşan silikon takılırsa gerilir belli olmaz dedim kisuan evet belli bile olmuyor ama mutsuzum vüducum kabul etmiyor sanki bende huzursuzum o yüzden çıkarttıracağım olarak eziyet ve param çöp olacak malesef çıkarınca bilgilisini gene veririm
Ben de şu an bu durumdayım evden dışarı çıkmak istemiyorum 1 hafta oldu hiç ağrım yok ama çıkasım yok füzelerim ağzıma girecek

Şekilden dolayı ve sabahları kalkamıyorum sırtım çok ağrıyor halbuki ameliyatım kas altı olmasına rağmen acısız geçmişti diyebilirim + olarak insanlar kanser olunacağından söz ettiler korktum açıkçası , birde mentor marka protez diyip sebbin marka protez hiç duymamıştım onu takmıslar kutuları da bende duruyor 415 cm ben 350 veya 400 demiştim gözüme çok büyüktü geliyor kilom 51 boyum 167
Çok geçmiş olsun. İnş süreci istediğiniz gibi atlatırsınız. Benim fikrim şöyle göğüslerim gerçekten artık doku olarak hiç yoktu çünkü hem 2 sene çocuk emzirdim hemde 25 kg falan verdim o yüzden psikolojim artık bozulduğundan silikon ve dikleştirmeye karar verip yaptırdım he iyi kide yaptırmışım şu an çok şükür hiç bir şeyden şikayetim yok ve görüntüden de inanılmaz mutluyum umarım ölene kadar da böyle gider :) fakat eğer göğsümde dokum olsaydı büyüklükleri normal bir ebatta olsaydı yani şöyle dolu bir a cup falan bile razıydım silikon taktırma işine girmezdim sadece dikleştirme yeterli gelip beni tatmin ederdi neden derseniz burda bir çok yorum okuduktan sonra gerçekten vücudunuza sonuçta doğal olmayan bir cisim yerleştiriyoruz ve o cisim bizimle beraber içimizde ömür boyu yaşayacak bu süreçte acaba vücut içinde nasıl tahribatlar yaratacak yada yarın bir gün nasıl bir rahatsızlıkla allah korusun ama karşımıza çıkacak. Ben son günlerde biraz bunları bide allah sağlıklı ömür versin ama öldükten sonra bu silikonlar böylece kalıcak mı yani ne bileyim işte değişik değişik şeyler kafamdan geçmeye başladı :) eğer silikon ameliyatından önce sizi tatmin edecek bir şekilde meme dokunuz vardıysa bence silikonları çıkartıp sadece dikleştirme yaptırın derim . Yine tabi karar sizin ama Vücudunuz da yabancı bir cisim kalmasın ömür boyunca. Keşke bende yaptırmak zorunda kalmasaydım. Bir de doktorun marka olarak başka bir şey söyleyip de farklı bir marka takması da sinir bozucu hiç de etik değil ilk defa duydum bende o markayı onu da araştırın bende iyice
Dikleşitirme olacağım Kasım da ama protezim 400 cc high profil gözüme çok büyük geliyolar bugün lazere gittim gittiğim kadın bile senin bedenine fazla dedi uçları zaten göbeğime geliyor nerdeyse hala ya çıkarırım ya da daha küçük protezle dikleştirme olurum diyorum ama başta bu kadar masraf yapacağıma keşke iyi bir doktora olsaydım en azından o giden paraya acımazdım diyorum kasap gibi doktor korkuyorum dikleştirme için bıçak altına yatmaya
Doktorunuzu özelden yazabilir misiniz merak ettim açıkcası

Merhaba ben 24 yaşında ve kadınım Meme estetiği olmaya karar verdiğimde hiçbir bilgim yoktu fiyat araştırması ve doktor araştırması yaptım kendime göre bütçemle iyi diyebileceğim bi doktor buldum ameliyattan önce çok tatlı konuşup beni rahatlattılar.. herneyse kendi göğüs dokum vardı ve dikleştirme olmak istemedim aşırı bi darlıktık yoktu ve doktor benim gibi göğsü olan bi hastanın fotoğraflarını atıp çok memnun olduğunuzdan söz etmişti bende çok bilgim olmadığı için istememiştim 1 doğum yaptım tekrar fan doğum yaparsam sarkarsa o zaman dikleştirme düşünürüm diye düşündüm.Ameliyatım iyi geçti hastane odasına geldiğinde memem ödem topladı ve yassı ve kare gibi bi şekil aldı bunun neden olduğunu sorduğumda ödem olduğunu düzeleceğinden bahsettiler ana benim memelerim çift meme varmış gibi duruyor 1 hafta oldu ödem inip göğsüm aşşağu doğru inip yuvarlak bir hal alır mı güncelleme yapacağım lütfen yardım edin
merhaba gögüs diklşetirme ile birlikte olsaydınız keşke gögüsleriniz sarkık ödemler gecince tamamiyle sarkık olucak benımde aynı sey basıma geldi ıkı yıl sonra revizyon oldum mevcut protez ile sonuç yine hüsran hipertrofik scar ve keloidle mücade ediyorum şimdide bu dr larin derdi sadece para psikojiyi insanın mutsuzlugunu hiç düşünmüyorlar

Şuan sizinle aynı durumu yaşıyorum göğüs şekillerimiz bile aynı babada 355 takıldı hafif sarkıkdı doktor silikon toparlar dedi ama malesef öyle olmadı büyük ve sarkık memelrim var artık 10 ay geçti üzerinden tekrar ameliyat olacağım doktorum bütün ödemlerin insin diye bekledi tek korkum dikleştirme izleri
işleri güçleri yalan dolan protez toparlarmış bile bile yapıyorlar sarkma varsa vardır yalancı sarkma falan hikaye ıkıncı kez operasyon maddi manevi zor sürec hakkım helal degil bnm plastik cerrahların cogu kasap şimdide gülüş tasarımı furyası para için bile isteye eksik yapıyorlar nerde kalıyor doktorluk yeminleri

Ya garip olacak ama mevsimatanın memelerini gerçekten beğenen bir tek ben miyim,büyük görünüyorlar ve füze gibi yapay bir görüntü yok bence çok doğallar.. Diklestirme istiyorsanız elbette yapmalısınız,sagdaki fotoğrafta asagi dogru ama göbeğe kadar geliyor mu ki? Ben de 1 ay önce diklestirmesiz ameliyat oldum göğüslerim çok küçüktü sol taraf tübüler ve minimal sarkıktı. Şimdi sol biraz daha aşağıda diyeceksiniz ki diklestirme mi lazımdı valla onu bilmem ben sağ da insin biraz aşağı doğru istiyorum dogal olsun istiyorum. Yer çekimi var elbette sarkacaklar dogal meme sarkar,bombaa diye meme tabiri var da biz cizgi film karakteri degiliz ki.. Ben büyük ve doğal seviyorum sanırım. Valla üzülmeyin şuan bile çokzellerr
canım bnm meme bası asagıda içine protez konulması hiç birseyi degiştirmemiş ödem var 1,5 yılda tamamen sarkıcak iyi bir dr olsaydı yönlendirmesi gerekliydi dikleştirme olursa protezli veya protezsiz şöyle olur beklentiniz nedir ne degildir diye iz konusunu acık acık söylemeliydi secim hastanındı protez yeterli gelir ne demek tamamiyle yalan umurundamı dr un revizyon için yine gelsin

Merhaba ben 24 yaşında ve kadınım Meme estetiği olmaya karar verdiğimde hiçbir bilgim yoktu fiyat araştırması ve doktor araştırması yaptım kendime göre bütçemle iyi diyebileceğim bi doktor buldum ameliyattan önce çok tatlı konuşup beni rahatlattılar.. herneyse kendi göğüs dokum vardı ve dikleştirme olmak istemedim aşırı bi darlıktık yoktu ve doktor benim gibi göğsü olan bi hastanın fotoğraflarını atıp çok memnun olduğunuzdan söz etmişti bende çok bilgim olmadığı için istememiştim 1 doğum yaptım tekrar fan doğum yaparsam sarkarsa o zaman dikleştirme düşünürüm diye düşündüm.Ameliyatım iyi geçti hastane odasına geldiğinde memem ödem topladı ve yassı ve kare gibi bi şekil aldı bunun neden olduğunu sorduğumda ödem olduğunu düzeleceğinden bahsettiler ana benim memelerim çift meme varmış gibi duruyor 1 hafta oldu ödem inip göğsüm aşşağu doğru inip yuvarlak bir hal alır mı güncelleme yapacağım lütfen yardım edin
Merhaba diklestirme yaptırdınız mi?

X