Merhaba tüp mide ameliyatı İstanbul Anadolu yakasinda onerebileceginiz doktor varmi

Avrupa yakasında tanıdığım doktor var Prof Dr Hüseyin Kadıoğlu yaklaşık 2 yıl önce ameliyat oldum arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım çok memnunum doktorumdan

Avrupa yakasında tanıdığım doktor var Prof Dr Hüseyin Kadıoğlu yaklaşık 2 yıl önce ameliyat oldum arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım çok memnunum doktorumdan
Merhaba teşekkürler cevabiniz icin. Surec nasil isledi acaba ne kadar surede ayaga kalktiniz. Oglum var okula gidiyor okullarda acilcak malum oyuzden soruyorum kusita bakmayın. Ve kati gidaya nezman basladiniz

Anadolu yakasında tup mide ameliyatı icon onerebileceginiz doktor varmi
Iyi aksamlar öncelikle oldunuz mu ameliyat ben anadolu yakasında için değil Ama yalovada özel yalavo hastanesi alp özçelik adında bir doktor önere bilirim 3 sene dır ameliyat oldum çok şükür 131.500 kiloydum ve şimdi 77 kilo ve hamiş biriyim ....!

Iyi aksamlar öncelikle oldunuz mu ameliyat ben anadolu yakasında için değil Ama yalovada özel yalavo hastanesi alp özçelik adında bir doktor önere bilirim 3 sene dır ameliyat oldum çok şükür 131.500 kiloydum ve şimdi 77 kilo ve hamiş biriyim ....!
Merhaba olmadim henuz araştırma yapıyorum fiyat ne verdiler size acaba

Merhaba olmadim henuz araştırma yapıyorum fiyat ne verdiler size acaba
O zaman ben olduğum da 11 bin tl nakit ve devletin de karsiladiyla 20 bini bulmuştu... benim oldum doktorun çok hastası var internette youtubede videoları da var izlerseniz görmeniz mümkün ben de 2 yada 3 ay araştırdım hep bu doktora karar verdim çok memnunum çok şükür...

X