MİDE BALONU TAKTIRMAYA ADIM ADIM SÜREÇLER :)

Vallaha normal herhalde ben 3 gündür deli gibi acikiyorum. İyi olduğuna sevindim.hergun biraz daha iyi olucaksın. 😇🥰
İnşallah canım, çok teşekkür ederim 🥰 açıkçası açlık hissim çok olunca bugün acaba yine eski yeme performansıma mı dönücem diye korktum açıkçası. Günlerdir açtım, acaba onun etkisi midir, sadece bende mi yoksa herkeste mi öyle 🤔

Ilk hafta 4,5 kilo verdim. Sivi kaybiydi o zaten. Yarin ikinci hafta dolacak ve 0 verdim. Gram oynamadi tarti. Hatta bi ara kilo aldim. Gunluk kalorim 500 civari. Bu hafta hep pure yemem gerekirdi ama ben normal yemek denedim bir iki parca. Ilk defa dun gece 200gr somon baligi ve firinda sebze yedim. Bugun sabahtan beri mide krampi vardi ve yedigimi cikardim.

Ilk hafta 4,5 kilo verdim. Sivi kaybiydi o zaten. Yarin ikinci hafta dolacak ve 0 verdim. Gram oynamadi tarti. Hatta bi ara kilo aldim. Gunluk kalorim 500 civari. Bu hafta hep pure yemem gerekirdi ama ben normal yemek denedim bir iki parca. Ilk defa dun gece 200gr somon baligi ve firinda sebze yedim. Bugun sabahtan beri mide krampi vardi ve yedigimi cikardim.
Kalori az değil mi ya. Benim şu an'a kadar 480 kalori oldu . Saat 18.18 daha akşam yemeği yemedim. Meyvede yemedim.😥 Kalori hesaplama uygulamam bana 1574 cal sınır koymuş.

Kızlar merhaba, yine ben 🙋🏻‍♀️
Bu mide bulantıları ve ağrılar sadece bende mi var, yoksa sizde de durum aynı mı

Tülay bende vardi. Malesef benimkini 9 hafta sonra Doktor cokarmak zorunda kaldi. Ama bormalde yüzde 4 hastalarda olurmus. Mutlaka doktorunla görüs. Bende su kalmamisti vucudda. Bas dönmeleri vs.

Tülay bende bulantı yok . Sadece arada kasılma oluyo. Seninki garip geliyo bana. Kaç gün oldu? Doktora git bence. Yada ara telefonla.🤔
Canım, dünden bu yana gitti bulantılarım. Ama suyu fazla içsem veya 2 lokma yesem başlayacak sanki. İnan kuş gibi besleniyorum. Bugün 15. Günüm balonda, toplamda 6,5 kilo verdim. Sende durum nasıl?

Canım, dünden bu yana gitti bulantılarım. Ama suyu fazla içsem veya 2 lokma yesem başlayacak sanki. İnan kuş gibi besleniyorum. Bugün 15. Günüm balonda, toplamda 6,5 kilo verdim. Sende durum nasıl?
2 gün önce tartıldım 75 kg. Ama hassas tartı değildi. Durdu kg vermem 😔 moralim acayip bozuldu. Artık hiç veremezssem diye korkuyorum 😥 boşuna mı yaptırdım diye endişeliyim.

Esra, korkma verirsin. Vucud kendini korumaya aliyor, seni savasta saniyor. Gudecek, sabir etmen lazim. Biraz sabir et, tekrar iner. Ben hic kafama takmiyorum. Bendede uzun süre durdu, baya uzun, simdi tekrar düsüyor kilom.

2 gün önce tartıldım 75 kg. Ama hassas tartı değildi. Durdu kg vermem 😔 moralim acayip bozuldu. Artık hiç veremezssem diye korkuyorum 😥 boşuna mı yaptırdım diye endişeliyim.
Canım ben de kilo verme kısmına çok takılmıyorum. Tam adaptasyonu sağladıktan sonra eski beslenme düzenimizden uzak olacağımız için illa ki gidecektir. Biraz zaman lazım 🥰

Esra, korkma verirsin. Vucud kendini korumaya aliyor, seni savasta saniyor. Gudecek, sabir etmen lazim. Biraz sabir et, tekrar iner. Ben hic kafama takmiyorum. Bendede uzun süre durdu, baya uzun, simdi tekrar düsüyor kilom.
Teşekkürler moral verdiğin için. Ne bileyim demoralize oldum düşmeyince. Sağol canim

Olma, sabir et. Herkesde öyle oluyor. Vucüd cok akilli, korumaya almasiyla. Bende sabir ettim, tekrar düsmeye basladi. Cogunlukla diyeti durunca insanlar bozuyor. Hic gerek yok, cünkü inecek

Merhaba benimde balonumda yarın 7. Gün olacak ama ben hiç kilo vermedim nedendir sizce 550 cc dolduruldu 81 kg ıle başladım

X