Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Müge haklı , anasını pazarlayan pazarlanmasına ses etmeyen döven adamı ne diye baba yerine koysunlar
Ya ben bilmiyorum çocuk başına baş edemeyip alistirmislar kendilerini sanki bu ilişkiye. Ben çocuklara bahane bulmuyorum .anne neye çocukları alistirir mahkum ederse çocuklar öyle devam ediyor maalesef..burda tüm kabahat emine de

Seni kötü yıldan kurtardı tesekkur et .evlenmek istiyor karısından ayrılmıyor mu eyvallah de .bir türlü kopamamis adamdan

Bu bant olayını çok uzatıyorlar çeyrek geçiyor
30 dk ilk bölüm
sonra 45dk sonra 45dk bitti
bayram öncesi gönderilen sandalye teeee bu zamana mı kalır😅 kaç dakika teeek tek saydılar 😅😅 Hasta falan da geç mi geliyor kalıyor acaba

Evet şu sira çok uzatmaya başladılar işleyecek konu yokmuş gibi hele
Dünden önce bant yayını vermelerine rağmen dün yine bant özeti verdiler .bugün bakamadım daha yeni açtım tv yi
Bu bant olayını çok uzatıyorlar çeyrek geçiyor
30 dk ilk bölüm
sonra 45dk sonra 45dk bitti
et

Bu antalya mevzusunda emine gibi bu koca da her şeyi inkar ediyor bilmiyorum diyor ruhsuz ruhsuz 😅

Son 45 dk
Olayın akışı ne oldu çok merak ediyorum
Burhandan mı çıkacak yoksa oğlu mert mi
ben mert vurdu adamı etkisiz halde görünce burhan boğdu el elden yok ettiler kısacası
ama emine de ben ne korku ne kaygı görüyorum
evlatlarına karşı biraz ama biraz var gibi yalnız ağlamadı bile doğru düzgün
mehmete yazık oldu bence o çocuk masum
birde emine ne kadar ufak tefek müge hanımın boyu 164 hadi topukla 170 olsun onun yanında bile aşırı minyon kısa duruyordu

Burhan rol yapıyorsa eğer cidden çok iyi oynuyor 😒 ama oğlu da çok şüpheli geldi bana başını kaldıramayışı burhanın yüzüne doğru düzgün bakamaması ve farklı konuşmaları bilemedim 🤷‍♀️😏😏
ben de nedense burhanın yaptığını değilde mertin cinayeti işlediğini düşünüyorum ama bilmiyorum 😏 ama şuda var burhanın üzerine suçlamalar varken cinayeti işlemeyen biri nasıl bu kadar sakin kalabilir ben ortalığın anasını ağlatırdım o da ayrı bi mesele :KK70:

ben de nedense burhanın yaptığını değilde mertin cinayeti işlediğini düşünüyorum ama bilmiyorum 😏 ama şuda var burhanın üzerine suçlamalar varken cinayeti işlemeyen biri nasıl bu kadar sakin kalabilir ben ortalığın anasını ağlatırdım o da ayrı bi mesele :KK70:
Hepsinin adamı öldürmede ayrı bir suçu var gibi geliyor bana.

Belki biri bogarken diğeri ayağını tuttu diğeri ipi getirdi gibi gibi hepsi bir işin ucundan tutmuş sanki o_O

Bana şu yorum mantıklı geldi o_O
1000299037.jpg

olay hiç birinin anlattığı gibi değil biri tuttu biri pişirdi biri yedi hep beraber el elden kaldırdılar
cinayette olanlar burhan emine mert (mertten pek emin değilim)
mert taşımada yardım etti o kesin
nene görgü şahidi mert ve bir ufağın hiç haberi yok
burhan birebir öldürmemiş olsa dahi herbirşeyden haberi var

olay hiç birinin anlattığı gibi değil biri tuttu biri pişirdi biri yedi hep beraber el elden kaldırdılar
cinayette olanlar burhan emine mert (mertten pek emin değilim)
mert taşımada yardım etti o kesin
nene görgü şahidi mert ve bir ufağın hiç haberi yok
burhan birebir öldürmemiş olsa dahi herbirşeyden haberi var
Burhan her türlü yatacak orası kesin .oldurmeden yemese bile adamın üstündeki parayı yemiş ben öyle anladım..ama mert çok pişman. Emine pişman değil sadece aşkının platonik yaşadığı için üzgün

Burhanettin den büyük aşk beklemi hep kadın.

Burhan her türlü yatacak orası kesin .oldurmeden yemese bile adamın üstündeki parayı yemiş ben öyle anladım..ama mert çok pişman. Emine pişman değil sadece aşkının platonik yaşadığı için üzgün

Burhanettin den büyük aşk beklemi hep kadın.
hayatı bitmiş çocuklarının hayatı bitmiş
halen burhanın karısına nispet laf sokma derdinde
gerçekten kadın manyak

X