Nasıl atlatıcam

Geçmiş olsun birdaha kimseye bu kadar kör gözle bağlanmayın.Bildigin istediği gibi at kosturmus.Allahdan başkasına bu kadar çok güvenilmez bı kere.Universite okuyorsunuz düşünün sizi kıskanıp sizi degistirmis bunuda çok seviyorum kıskanıyorum adı altında guzellemis.Herseyinize karışmış kızlarla yazismalarinizi okuyacak kadar saçmalamış üstelik saygısızca aldatma potansiyelin var sana güvenmiyorum mesajı ile sizi iyice bağlamış.Sonrada sizi kuşa döndürüp sizde size ait birşey kalmayınca sıkılmış çekmiş gitmiş.Ders olsun duvardan duvara vurarak ağlayarak yas tutarak .Yada nasil olduda bana bunları yapmasına izin verdim aklımı başıma topladım ders aldım diyerek .Bu iki yoldan birini seçerek atlatacak siniz.

Birde biz birine benzersek ortada sevgi olmuyor birinin istediği gibi olmak değil kendiniz olup sevilin saygı olmayınca sevgi olmuyor bende hiç anlamıyorum bir erkek için herşeyi yakıp yikip onun hoşuna gider şekilde davranmayı tecrübe olsun genede üzmeyin kendinizi işte sonrası böyle oluyor net duruş olmayınca ilk o sıkılıp kaçıyor çünkü siz onun elinde hamur oldunuz o kendi istediği gibi yaptı siz onun dediklerine uydunuz kuralları o koyup ipler onda oldumu bıkar insanoğlu böyledir saygı duyması için karşıdakine karşıdakinin kuralları olmalı bilmeliki kurallara uymazsa ilişki biter. Yani canın isterse işine gelirse ben buyum diyen adama bende buyum denilecek nacizane.Birdaha kimse için degismeyin kimse size güvensin diye onun istediği gibi çevrenizden kopmayin

28 yaşında sağlık sektöründe memurdu
Daha da kötü. 28 yaşındaki aklı başındaki hiç kimse (yaşınızı söylemediniz. 2. Sınıfım diyorsunuz en iyi ihtimal 20 yaşındasınız. 24 25 iseniz bütün yazdıklarımı geri alıyorum😅) hele ki ciddi düşünüyorsa okuyan bi üniversite öğrencisiyle takılmaz ne kadar ben yaşıma göre olgunumda deseniz o iş öyle olmuyor. Ortak bişeyiniz yok. Olmayınca da saçmalıyor seni yalnızlaştırıyor kendine bağlıyor. Bnde kamudayım üniversiteden kızlarla görüşen arkadaşlarımın hep derdi nasılsa okuyorlar ciddiyet istemez bi kaç zaman takılırız. evlenmeye karar verince çalışan memur birini bulur yolumuza bakarız kafasındaydı. Sizinkide onlardan olma ihtimali yüksek.

Senin yaşın şuan dediklerimizi anlamayabilir. Yazından belli ki mantığın devreden çıkmış. Yargılamıyorum senin yaşında ben de öyleydim ama geriye baktığımda keşke kendimi daha çok sevseydim diyorum. Sana da bunu diyebilirim bu adam seni kısıtlamış, güveni zaten yok bu olay öncesinde de yokmuş. Böyle biriyle ilişki yürütemezsin. İlişki karşılıklı güven olmayınca eziyet olur insana. Biraz mantıklı düşünmeye çalış sadece.

Benim bölümümde genelde erkekler vardı. Üniversiteyi dört kişilik bir grup olarak bitirdik ve benim haricimde hepsi erkekti. Her zaman arkadaşlık mesafesinde kaldım sağolsun arkadaşlarım da düzgün insanlardı dönem dönem onların da ilişkileri oldu. Erkek arkadaşım da bir gün ağzını açıp bana bir şey demedi. Ortam oldu 1-2 kere görüştü o kadar. Kaldı ki ben erkek arkadaşımla yaşıtım bunlar olurken o da 20-21 yaşlarındaydı olgun bir insandır ama öyle sizin kazık kadar yoktu yani.

Ben çiftlerin arkadaş çevrelerinde gördükleri sıkıntılı kişiler hakkında fikir beyan etmesine karşı değilim ama her şeyin de bir adabı var. 28 yaşında telefon karıştıran özel sohbetlere kadar okumak isteyen saygısız herif için de bence üç seçenek mevcut. Ya sizi bilmiyor da bu kadar abartıp namussuz damgası vuracak raddeye az kalmış, ya dehşet derecede özgüven eksikliği yaşıyor, ya kendisinin karşı cinse atlama ihtimali var ki sizden şüpheleniyor. Tüm seçeneklerde de sizi sevgi adı altında bir güzel bastırıyor. Hangisi daha kötü siz seçin.

Ağzımı yorup fikir bile beyan etmem çünkü bir mesaj atsa koşa koşa gideceğin 1500 km öteden belli. Allah carsina pazar versin ne diyeyim. Tek diyecegim o eskidenmiş cocugun seni sevdigi falan yok şuan.. uyudun diye ayrilmalar falan işin bahanesi

Yeni hesap açıp konuyu bir daha anlatınca cevaplar değişmez ki, geçen sefer de söylemiştim, manipüle ediyor senin yaptığın şey aldatmak falan değil. Gelme bunlara.
Uyuyosun diye trip atan birinden bahsediyorsun ya, böylesiyle ömür geçer mi?

Geçmiş olsun birdaha kimseye bu kadar kör gözle bağlanmayın.Bildigin istediği gibi at kosturmus.Allahdan başkasına bu kadar çok güvenilmez bı kere.Universite okuyorsunuz düşünün sizi kıskanıp sizi degistirmis bunuda çok seviyorum kıskanıyorum adı altında guzellemis.Herseyinize karışmış kızlarla yazismalarinizi okuyacak kadar saçmalamış üstelik saygısızca aldatma potansiyelin var sana güvenmiyorum mesajı ile sizi iyice bağlamış.Sonrada sizi kuşa döndürüp sizde size ait birşey kalmayınca sıkılmış çekmiş gitmiş.Ders olsun duvardan duvara vurarak ağlayarak yas tutarak .Yada nasil olduda bana bunları yapmasına izin verdim aklımı başıma topladım ders aldım diyerek .Bu iki yoldan birini seçerek atlatacak siniz.
Çok haklısınız arayıp duruyor engelledim bugün

Ağzımı yorup fikir bile beyan etmem çünkü bir mesaj atsa koşa koşa gideceğin 1500 km öteden belli. Allah carsina pazar versin ne diyeyim. Tek diyecegim o eskidenmiş cocugun seni sevdigi falan yok şuan.. uyudun diye ayrilmalar falan işin bahanesi
Hayır bugün aradı engelledim hâlâ arıyor arama düşüyor

Daha da kötü. 28 yaşındaki aklı başındaki hiç kimse (yaşınızı söylemediniz. 2. Sınıfım diyorsunuz en iyi ihtimal 20 yaşındasınız. 24 25 iseniz bütün yazdıklarımı geri alıyorum😅) hele ki ciddi düşünüyorsa okuyan bi üniversite öğrencisiyle takılmaz ne kadar ben yaşıma göre olgunumda deseniz o iş öyle olmuyor. Ortak bişeyiniz yok. Olmayınca da saçmalıyor seni yalnızlaştırıyor kendine bağlıyor. Bnde kamudayım üniversiteden kızlarla görüşen arkadaşlarımın hep derdi nasılsa okuyorlar ciddiyet istemez bi kaç zaman takılırız. evlenmeye karar verince çalışan memur birini bulur yolumuza bakarız kafasındaydı. Sizinkide onlardan olma ihtimali yüksek.
22 yaşındayım sürekli baskıliyordu ailene söyle artık diye. Evlenme konusunu açıyordu ben de okulum bitmeden olmaz diyodum. Ama tabi dediğiniz gibi de olabilir

Senmi gercek adını söylersin ben mi söyleyeyim yellowlineer 🤣 3 gün önce konu açmışsn şuan gördüm.. ayni konu baktin anlatım tutmamis degistirmissin bazi yerleri .. orada beni engelledi heryerden napicam döner mi demişsin en son .. sende normal değilsn haberin olsn ne geciyor elinize böyle yapıp bizle maytap gecince bilmem

X