Nasıl zaman geçiriyorsunuz ?

Kızlar 2.5 aylık bebeğimle bütün gün tekim eşim bazen evde oluyor ama yine de çok sıkılıyorum bebeğimi nasıl oyalayacagimi bilmiyorum konuşuyorum kucakta gezdiriyorum sallıyorum ama yinede gün bitmiyor sanki şişede öyle oluyor mu ? Uyuduğu ilk fırsatta yemek çamaşır falan zaten... Annelik gerçekten zormuş ama gülüşü yeter...
Neden bütün gün evdesiniz
Hergun dısarı cıkarmalısınız
Mumkunse dısarıda oglen uykularından birini yapmalı.

Bu bence bır kural olmalı

Neden bütün gün evdesiniz
Hergun dısarı cıkarmalısınız
Mumkunse dısarıda oglen uykularından birini yapmalı.

Bu bence bır kural olmalı
Nereye çıkarayım koydeyim zten ama bahçe var evin etrafı varda uyumazki besiksiz arabsida yok dha erken diyorlar

Ben ilk 7 ay kanguruda uyuttum dısarıda ben geziyordum o bana kanguruyla baglı uyuyordu.
Kangurunuz var mı
Kanguru dediginiz bu annenin canta gibi giydigi şeymi? Bana bacaklari ayrik olur 6. Aydan sonra kullan diyolar . Sling almayi dusunuyorum bende

Ben bebişle fazla evde kalmiyordum. Kahvalti sonrasi çıkıyordum dışarı. Bol bol geziyorduk. 1 yil boyunca gezmediğimiz yer kalmamiştir.

Evet kanguru canta gıbı giyilen

M pozısyonlu kangurular 6 aydan oncesı ıcınde sonrası ıcınde uygun bu arada 😍

Eksik bilgilendirmişler sizi
Belki haberleri yoktur
Haberleri degil bilgileri yok ama her konuda fikirleri var en cok onlar sinirimi bozuyolar😃😃 e bebege gidicem birazdan bakarim cok tesekkur ederim

Haberleri degil bilgileri yok ama her konuda fikirleri var en cok onlar sinirimi bozuyolar😃😃 e bebege gidicem birazdan bakarim cok tesekkur ederim
Onlar hıc bıtmezler
Yazın sıcağında bu cocuk üşür
Ya da cocuk tam şapkasını cıkarırken Annesı o cocuk üşür nıye şapka takmadın dıyen manyak ruh hastaları. Şapkayı cocuk Suan cekti ya.

Şok oluyodum😂
Altıncı aya geldıgınde cocuk susuzluktan öldü öldü. Su vermediniz altı ay. Bak nasıl ıcıyo onca ay susamıs dıyen mesela😂😂😂

Dur daha bıtmedı
Sadece altı ay emzirmek yeterlı
Gerisi bos sütmüş

Ha bu arada bazı annelerin sütü zehirli bebegi öldürüyo dıyen mi dersin.

Bebegım 10 aylık oldu nasıl geçmişti hatırlayamadım gercekten 🤦🏻‍♀️ Hala tam anlamıyla hormonlarım duzelmemıs sanırım..

Onlar hıc bıtmezler
Yazın sıcağında bu cocuk üşür
Ya da cocuk tam şapkasını cıkarırken Annesı o cocuk üşür nıye şapka takmadın dıyen manyak ruh hastaları. Şapkayı cocuk Suan cekti ya.

Şok oluyodum😂
Altıncı aya geldıgınde cocuk susuzluktan öldü öldü. Su vermediniz altı ay. Bak nasıl ıcıyo onca ay susamıs dıyen mesela😂😂😂

Dur daha bıtmedı
Sadece altı ay emzirmek yeterlı
Gerisi bos sütmüş

Ha bu arada bazı annelerin sütü zehirli bebegi öldürüyo dıyen mi dersin.
Gercekten hic susmuyolar psikolojimi bozuyolar cok etkileniyorum ben uzuntuden sutum kesildi benim cok takintiliyim kizim konusunda. 14 sene sonra tup bebekle oldu cok ugrastim olsun diye. Bana aparatla emziriom diye annelik duygusu yoktur sende bile dediler.. neler neler nasi takmamayi ogrencem bilmiyorum cidden

Küçükken yine kolaymış ya koy yatağa koy koltuğa işini yap kahveni iç öylece duruyor ne dönüyor ne bir şey ah ah şimdi zor sürekli peşimde nereye gitsem orada ama tabii tüm zorluklara rağmen her ayı bir başka 🌸

3.5 aylık her gün 2 saat dışarıdayız dışarıda uyuyor arabasında gezdiriyorum
Uykularınız nasıl sizin?

X