Ovulasyon testi pik mi ilk defa test kullanıyorum

Bencede çok yararlı oluyor bu testler ama ilk kullananlar yani ben gibi daha çok stresli oluyoruz sanki yada heyecan mı bilemiyorum

Arkadaşlar merhaba bu ay ilk defa ovulasyon testi yapıyorum. Gebe kalmayı denediğim 3. Ay. Doktor yumurta sayımın vs normal olduğunu yumurtlamada da bir problem gözükmediğini söylemişti. Ancak adetimin 11. Günün de çift çizgi gördüm pik olup olmadığımı anlayamadım önceki günü ve o günü ertesi günü değerlendirdim. Ertesi günü de tek çizgi gördüm. Adetimin 18. Günündeyim hala çift çizgi göremedim. Aşağıya test fotoğrafını da koyuyorum. Yorumlama da yardımcı olursanız sevinirim. Bir dahaki ay innovita alıcam renk koyuluklarını en iyi gösteren oymuş sanırım.
Ne yaptınız son durum nedir , test falan yaptınız mı

Ne yaptınız son durum nedir , test falan yaptınız mı
Adetimin ilk günü olması gerekiyor. Hala adet olmadım. Genelde olmam gereken günden hep bir gün önce olurdum hala bekliyorum. Hamilelik testlerimde git gide koyulaşıyor. Dönünce hala adet olmamış olursam kan vericem. Aşağıya da fotoğrafları koydum. Soldan sağa doğru her gün yaptığım testler en sağdakini bugün yaptım. Umarım betam sağlıkla artıyordur.

Eklentiler

• IMG_3094.jpeg
    IMG_3094.jpeg
    140 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_3254.jpeg
    IMG_3254.jpeg
    145 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_3349.jpeg
    IMG_3349.jpeg
    121,4 KB · Görüntüleme: 16
Adetimin ilk günü olması gerekiyor. Hala adet olmadım. Genelde olmam gereken günden hep bir gün önce olurdum hala bekliyorum. Hamilelik testlerimde git gide koyulaşıyor. Dönünce hala adet olmamış olursam kan vericem. Aşağıya da fotoğrafları koydum. Soldan sağa doğru her gün yaptığım testler en sağdakini bugün yaptım. Umarım betam sağlıkla artıyordur.
Merhaba gebe misiniz sonucunuz nedir?

X