Ovülasyon testi yorumu

fatma_01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2024
4
0
28
Arkadaşlar merhaba. Ovülasyon testi yapıyorum 13. Gün böyle dün silikti. Acaba yumurtlama günü mü. İlk kez kullanıyorum o yüzden emin olamadım. Kullanan arkadaşlar var ise yardımcı olabilirlerse sevinirim

Eklentiler

• IMG_6631.jpeg
    IMG_6631.jpeg
    34,9 KB · Görüntüleme: 21
Arkadaşlar merhaba. Ovülasyon testi yapıyorum 13. Gün böyle dün silikti. Acaba yumurtlama günü mü. İlk kez kullanıyorum o yüzden emin olamadım. Kullanan arkadaşlar var ise yardımcı olabilirlerse sevinirim
Pozitif görünüyor yarın eğer tam pik gorunurse yani t çizgisi c den daha koyu olursa pik ama yarın silik çıkarsa çatlamış demektir herkes pik goremeyebilir pozitifte yeterli olabiliyor bunu kendini ölçerek devamlı anlarsın bende mesela bazı aylar pik bazı aylar pozitif gördüm sağlıklı sonuçlarımız olsun

Bende böyle pozitif gördüm ertesi gün çatladı bugün yine 2. Piki gördüm değerlendir bugünü yarını günaşırı ceviz badem fındık yiyin bol bol su için 🥰

X