Özgür özer adlı kişinin yalan paylaşımı CATLAK KAMUFLAJ

leleli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2023
4
1
34
Öncelikle merhaba insgramdan uzun süre önce takip ettigim özgürözer adlı kişiden randevu aldım görüşmek icin gittim ama güvenemedim araştırma yapıyordum türkiyeden ve amerikadan bu işi yapanların işlemlerini görmek istedim özgür özer kişinin paylaşımları ile aynı olugunu gördüm resimler özgür özer adlı kişinin degildir, arkadaslar yurt dışından resimleri almaktadır, amerikadaki aynı resmi paylaştıgı kişiye bile öesaj attım gösterdim resimleri paylaşan amerikadaki bu işi yapan bayan şok oldu resimlerin cogu ona ait olmadıgını söyledi ve face olarak söyledi tüm resimleri konuşmaları görsel olarak paylaşıcam arkadaslar özgür özer adlı kişiye inanmayın.Türkiyede aynı işi yapan FERİ SAHİ adlı kişininde catlak görselini kullanan ve insanları bu şekilde kandırarak kendisine cekerek kendi yapmış olarak göstererek insanları zor duruma sokuyordur, aşagıda konuşmaları resimleri hepsini paylaşıcam arkadaslar dikkat edin bu kişiye işlem yaptırmayın. Ferypmu insgram adresinden takip ettigim ve Qatarda şübesi olan fery hanımın paylaşımında özgür özer adlı kişiden daha sonra paylaymış oldugu bir resim var fery hanıma sordum sizin kendi paylaşımınız mı diye bana dedigi brezilyadan egitim aldık ve bu resimleri yurt dışından paylaşmamıza egitim aldıgımız yer izin verdi dedi kendi resmimiz degildir dedi brezilyadan egitim aldıgımız kişinin paylaşımımıza izin vermiştir dedi özgür özer adlı lkişinin yalanı arkadaslar gitmeyin inanmayın o kadar yola gidip paranızı harcamayın.
2E9D6E5F-24A3-4C7C-9412-E19DBCF35403.jpeg

Eklentiler

• B2676054-8ACE-4E05-964C-A5C1D8B47BBE.jpeg
    B2676054-8ACE-4E05-964C-A5C1D8B47BBE.jpeg
    87,9 KB · Görüntüleme: 49
  • F523A9BB-E555-4879-B617-D47ECFA2283C.jpeg
    F523A9BB-E555-4879-B617-D47ECFA2283C.jpeg
    105,4 KB · Görüntüleme: 46
  • 1A2C0423-B229-4439-9CE9-BEE6759EC296.jpeg
    1A2C0423-B229-4439-9CE9-BEE6759EC296.jpeg
    115,3 KB · Görüntüleme: 57
Öncelikle merhaba insgramdan uzun süre önce takip ettigim özgürözer adlı kişiden randevu aldım görüşmek icin gittim ama güvenemedim araştırma yapıyordum türkiyeden ve amerikadan bu işi yapanların işlemlerini görmek istedim özgür özer kişinin paylaşımları ile aynı olugunu gördüm resimler özgür özer adlı kişinin degildir, arkadaslar yurt dışından resimleri almaktadır, amerikadaki aynı resmi paylaştıgı kişiye bile öesaj attım gösterdim resimleri paylaşan amerikadaki bu işi yapan bayan şok oldu resimlerin cogu ona ait olmadıgını söyledi ve face olarak söyledi tüm resimleri konuşmaları görsel olarak paylaşıcam arkadaslar özgür özer adlı kişiye inanmayın.Türkiyede aynı işi yapan FERİ SAHİ adlı kişininde catlak görselini kullanan ve insanları bu şekilde kandırarak kendisine cekerek kendi yapmış olarak göstererek insanları zor duruma sokuyordur, aşagıda konuşmaları resimleri hepsini paylaşıcam arkadaslar dikkat edin bu kişiye işlem yaptırmayın. Ferypmu insgram adresinden takip ettigim ve Qatarda şübesi olan fery hanımın paylaşımında özgür özer adlı kişiden daha sonra paylaymış oldugu bir resim var fery hanıma sordum sizin kendi paylaşımınız mı diye bana dedigi brezilyadan egitim aldık ve bu resimleri yurt dışından paylaşmamıza egitim aldıgımız yer izin verdi dedi kendi resmimiz degildir dedi brezilyadan egitim aldıgımız kişinin paylaşımımıza izin vermiştir dedi özgür özer adlı lkişinin yalanı arkadaslar gitmeyin inanmayın o kadar yola gidip paranızı harcamayın.Eki Görüntüle 3299384
Kaldırmıs galıba fotografları profılınde yok bıde odul alms onu gordm yılın en basarlı mıcroblading uzmanı dıye

Öncelikle merhaba insgramdan uzun süre önce takip ettigim özgürözer adlı kişiden randevu aldım görüşmek icin gittim ama güvenemedim araştırma yapıyordum türkiyeden ve amerikadan bu işi yapanların işlemlerini görmek istedim özgür özer kişinin paylaşımları ile aynı olugunu gördüm resimler özgür özer adlı kişinin degildir, arkadaslar yurt dışından resimleri almaktadır, amerikadaki aynı resmi paylaştıgı kişiye bile öesaj attım gösterdim resimleri paylaşan amerikadaki bu işi yapan bayan şok oldu resimlerin cogu ona ait olmadıgını söyledi ve face olarak söyledi tüm resimleri konuşmaları görsel olarak paylaşıcam arkadaslar özgür özer adlı kişiye inanmayın.Türkiyede aynı işi yapan FERİ SAHİ adlı kişininde catlak görselini kullanan ve insanları bu şekilde kandırarak kendisine cekerek kendi yapmış olarak göstererek insanları zor duruma sokuyordur, aşagıda konuşmaları resimleri hepsini paylaşıcam arkadaslar dikkat edin bu kişiye işlem yaptırmayın. Ferypmu insgram adresinden takip ettigim ve Qatarda şübesi olan fery hanımın paylaşımında özgür özer adlı kişiden daha sonra paylaymış oldugu bir resim var fery hanıma sordum sizin kendi paylaşımınız mı diye bana dedigi brezilyadan egitim aldık ve bu resimleri yurt dışından paylaşmamıza egitim aldıgımız yer izin verdi dedi kendi resmimiz degildir dedi brezilyadan egitim aldıgımız kişinin paylaşımımıza izin vermiştir dedi özgür özer adlı lkişinin yalanı arkadaslar gitmeyin inanmayın o kadar yola gidip paranızı harcamayın.

bildiğin güvendiğin referansı olan doktordan şaşmayacaksın ben hep bu yolda ilerliyorum sanal ortamda bu tarz sahte paylaşımlar kol geziyor maalesef estetik mağdurları da genelde bu tarz sahte içeriklere kanan insanlar yaşıyor paranla rezil ediyorlar ben şahıs için değil genel yorumlama yapıyorum tabiki

X