Pıhtılaşma testi/ lütfen yardım

Cnm bn de iki aylık bebeğimin kalbi durdu kürtaj oldum ben üç tane evlat doğurdum hiç bir sorun yaşamadım bu son bebeğim oldu ben araştırma Hastanesi'ne dahileye randuvu aldım orda bir yerine iki dusugum var dedim onlarda hemotolojiye alan açtılar randuvu aldım ordada iki dusugum var dedim trombosit testi yaptılar iki buçuk ay sonra çıktı bnde kan pıhtılaşması varmış 3 genimde şimdi yeni hamileyom göbekten iğne ve aspirin kullaniyorum artık gerisi kısmet
Aynısını bende yaşadım şuan gebeyim oksapar ve aspirin kullanıyorum doktorum 12. Haftada aspirini keseceğiz dedi siz aspirini ne zaman kesekcisiniz acaba

Aynısını bende yaşadım şuan gebeyim oksapar ve aspirin kullanıyorum doktorum 12. Haftada aspirini keseceğiz dedi siz aspirini ne zaman kesekcisiniz acaba
Pıhtılaşma testi yaptırdınızmi benim ikinci düşük sonuç kürtaj test yapmıyorlar anlamadım yaa nasıl böyle olabiliyorlar piskolojik vücudum yıprandım doktor ne.dese üçüncü düsüggjnde kolay bir şeydi yaa yani devlet hastanelerin hepsimi aynı anlamadım

Pıhtılaşma testi yaptırdınızmi benim ikinci düşük sonuç kürtaj test yapmıyorlar anlamadım yaa nasıl böyle olabiliyorlar piskolojik vücudum yıprandım doktor ne.dese üçüncü düsüggjnde kolay bir şeydi yaa yani devlet hastanelerin hepsimi aynı anlamadım
Evet eşimle kromozom testi verdik temiz geldi sonra pıhtılaşma testinde az miktarda pıhtılaşma çıktı şimdi oksapar ve aspirin kullanıyorum

Anladım normalde romatizma hastasıyım. Bende özele gidiyordum bebeğimi kaybettim. İlk gebelikte olabilir vs dediler. Bir yere yönlendirmediler. Ama içime sinmedi

Geçmiş olsun canım. Bende 8 haftalıkken kaybettim kalbi durdu. Pıhtılaşma varmış. Hemde romatizma hastasıyım bunun da etkisi oluyor mu acaba?

Geçmiş olsun canım. Bende 8 haftalıkken kaybettim kalbi durdu. Pıhtılaşma varmış. Hemde romatizma hastasıyım bunun da etkisi oluyor mu acaba?
Geçmiş olsun, mutlaka romatolojiye görünün etkisi olabiliyor. Onlar gerekli testleri yapıyorlar. Direk romatoloji bölümüne randevu vermiyorlar, dahiliye veya hematoloji doktoru yönlendirebiliyor

Geçmiş olsun, mutlaka romatolojiye görünün etkisi olabiliyor. Onlar gerekli testleri yapıyorlar. Direk romatoloji bölümüne randevu vermiyorlar, dahiliye veya hematoloji doktoru yönlendirebiliyor

Teşekkür ederim, ben zaten ramotolojiden takipliyim. Aslında gebeliğimin sonlandığından falan da bahsettim ama hiç etkisi olabilir araştıralım falan demediler. Gerçekten doktorları bizim mi yönlendirmemiz gerekiyor anlamıyorum. Her gün yeni 1 şey.

Teşekkür ederim, ben zaten ramotolojiden takipliyim. Aslında gebeliğimin sonlandığından falan da bahsettim ama hiç etkisi olabilir araştıralım falan demediler. Gerçekten doktorları bizim mi yönlendirmemiz gerekiyor anlamıyorum. Her gün yeni 1 şey.
Ramotolojinin iki bölümü var biri romatizmal hastalıklara diğeri iç hastalıklarına bakıyor. Ramotoloji iç hastalıkları olana gitmek gerekiyor. Yani benim bulunduğum şehirde öyle, randevu alırkende iki seçenek bulunuyor

X