Prof.dr.cem çelikmi yoksa Mehmet resit asoglumu

Bahceci de ebru hanima tedavi olmuştum cok memnun kaldim tavsiye ederim sormak istediginiz varsa da seve seve cevaplarim
Soyismi nedir ben aslında biraz kadın doktorlara guvenemyrm nedeni nedir diye sorarsanız da bu alanda pek başarılı olduklarını düşünmüyorum bide biraz sert davranıyorlar

Meehaba arkadaşlar kucağımda kızımla yazmak istedim .Allah isteyen herkese sağlıkla bir bebiş nasip etsib inşallah
Ben ilk denemede Cem çelik sayesinde pozitif gördüm çok şükür, kızım 3 aylık teyzeleri 🧿 cem hoca çok yoğun ama Allah razı olsun kendisinden 🙏🏻 çikolata kistim ve myonum vardı amelşyat oldum başka bir doktora sonra doğal yoldan gene kalamayınca ve yeniden kist ve myon tekrarlayınca Cem hocaya gittim kişiye özel tedavi uyguluyor. Süreç yıpratıcı ve masraflı olsa da sonucu hepsine değdi .Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🙏🏻
Maşallah Allah bağışlasın size alanında başarılı gibi gözüküyor herhalde tek sıkıntı çok yoğun olması peki istediğiniz zaman doktora ulasabilyrmydnz soru sormak için bir sıkıntı durumunda

Soyismi nedir ben aslında biraz kadın doktorlara guvenemyrm nedeni nedir diye sorarsanız da bu alanda pek başarılı olduklarını düşünmüyorum bide biraz sert davranıyorlar
Ebru oztürk bahceci altunizade subesinde. Valla kendi doktorum diye söylemiyorum hiç sert degil aksine cok tatli dilli ilgili

Maşallah Allah bağışlasın size alanında başarılı gibi gözüküyor herhalde tek sıkıntı çok yoğun olması peki istediğiniz zaman doktora ulasabilyrmydnz soru sormak için bir sıkıntı durumunda
Watsap üzerinden yazıyordum asistanı hemen dönüyordu ya da doktora danışıp arıyordu beni hiç aklımda soeu işareti kalmıyordu

X