Rahim filmi çektirenler bakabilir mi ?

Arkadaşlar bu cuma günü rahim filmi çektireceğim. Bir şeyi merak ediyorum
Bende pko var ve yumurtalarım ya büyümüyor yada büyüyor çatlamıyor.
Almanya’da ki Doktorum Femara kullanma dedi bende kullanmazsam nasıl büyüyecek falan dedim 😂 şimdi sizin süreç nasıl oldu bana bir yardımcı olun benim kafam çok karıştı.
Merhabalar sebepsiz kısırlık var bizde de. Sperm testi hormonlar hsg sperm testi vs. Herşey normal daha önce cok kez yumurtlama takibim yapıldı ikişer üçer yumurtalarım büyürdü bu ay klomene başladık bi tanecik yumurtam büyümüş ondan da zerre umudum yok Allah bilir ya öbür aya femara isteyecektim doktordan femara klomene göre daha zararsızmış size neden böyle söylediler acaba

Merhabalar sebepsiz kısırlık var bizde de. Sperm testi hormonlar hsg sperm testi vs. Herşey normal daha önce cok kez yumurtlama takibim yapıldı ikişer üçer yumurtalarım büyürdü bu ay klomene başladık bi tanecik yumurtam büyümüş ondan da zerre umudum yok Allah bilir ya öbür aya femara isteyecektim doktordan femara klomene göre daha zararsızmış size neden böyle söylediler acaba
Bana kullanma demelerinin sebebi hsg çekileceğim için canım. Başka bi sebebi yok hsg den sonra sonuca göre farklı bi şekilde ilerleyeceğiz heralde veya bu ay ilaç almayıp bidaha ki ay ilaç verecek sanırım. Ve evet Femara daha iyi Klomen e göre bana doktorum böyle söylemişti. İnşallah tutar canım

Bana kullanma demelerinin sebebi hsg çekileceğim için canım. Başka bi sebebi yok hsg den sonra sonuca göre farklı bi şekilde ilerleyeceğiz heralde veya bu ay ilaç almayıp bidaha ki ay ilaç verecek sanırım. Ve evet Femara daha iyi Klomen e göre bana doktorum böyle söylemişti. İnşallah tutar canım
İbakalım ilk aydan cok heveslenmek istemiyorum

Ha evet o zaman pardon ben anlayamamışım tedavi basamakları da o şekilde ilerliyor zaten. Hsg den sonra femara/ klomen çatlatma iğnesi ( üç kere deneyebiliyosun) sonra aşılama sonra tüp bebek diye gidiyomuş. Hsg öneririm muhakkak cektirin sorun çıkmasın inşallah kafa rahatlığı sağlıyor en önemlisi

X