Robot süpürge önerisinde bulunur musunuz?

kararsizbirisii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2022
44
48
Selam robot süpürge alacağım muhtemelen xiaomi markası tercih edeceğim. Önerdiğiniz bir model var mı bütçem 6000 7000 TL tabii ne kadar uygun fiyatlı olursa o kadar iyi :KK43:

Xiaomi vacuum mop var bende. Siler süpürür haritalar. Henüz silme kullanmadim hiç. Halının kaldırılması gerekiyor. Halı kaldırınca sprey mopla silerim. Yeniden robotu kuramam valla.

Benim modelin bir üst modeli pro. Ama benimkinin emiş gücü prodan daha iyi. Proda Türkçe dil desteği var.

Haznesi geniş, iyi vakumlayan, haritalandırma yapan bir model işinizi görür. Silme gereksiz bence.

Merhaba yaklaşık 3 aydır 360 markasının S10 modelini kullanıyorum. Gömülü lidar var bu yüzden yüksekliği daha az. Silme süpürme yapıyor. Haritalama yapıyor, halıları da isaretliyor. Silerken halı kısmını pas geçiyor. 500 ml toz kapasitesi var. Uygulaması stabil. (Evde WiFi sorunu yoksa) YouTube'da inceleme videoları var. Ben memnunum. Tavsiye ederim

Selam robot süpürge alacağım muhtemelen xiaomi markası tercih edeceğim. Önerdiğiniz bir model var mı bütçem 6000 7000 TL tabii ne kadar uygun fiyatlı olursa o kadar iyi :KK43:
Hangine karar verdiniz aldinizmi? Kayınvalidemde xiaomi mop pro var 2100pa çekiş gücü lidar sensör sil şupur özellikli. Annemde xiaomi mi vacuum mop 2 var 2700pa çekiş gücü kamera sil süpür harita ozellikli 150m.kare eve göre süper. Bende Xiaomi mi vacuum mop pro 2 alacağım inşallah benim ev biraz daha büyük çekiş gücü 3000pa 😬

X