Sadece Dertleşmek

Goccoktanbasladi ruhumda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2024
5
4
33
Öncelikle merhabalar arkadaşlar. İlk defa buraya biseyler yazacağım. Yazacağım şey bir çözüm bulunması gereken ya da yardım istenen bir konu değildir. Sadece kendimi anlatmak anlaşılmak için yazıyorum. 26 yaşında çok severek bir evlilik yaptım. Beş buçuk yillik evliliğimiz de eşim benimle yeni bir aile kurduğunun ve sorumluluklarının olduğunun asla farkına varamadi.malesef öncelikleri hep kök ailesiydi. Çok sıkıntılar çıktı psikolojik destek aldım ve evliliğimi kurtarmak için her yolu denedim fakat başka çözüm yolum olmadığı için boşandım. Bir kızım var elimde mesleğim ve maddi olanağım var. Kızımdan dolayı eski esimi görmek zorunda kalıyorum fakat en son görüşmemizde sevgilisini de görmek zorunda kaldım. Atlattım unuttum saniyorken bu durum beni çok etkiledi ve üzüldüm . Böyle hissettigim için de kendime kızdım. Sizlerle paylaşmak sadece anlatmak istedim.Tesekkur ederim okuduğunuz için.

Gerçekten zor bir süreç. Ama sonuç olarak anlasamayıp yolları ayırmışsınız eski eşiniz de siz de hayata kaldığı yerden devam edeceksiniz.
Bu süreçte dilerim kızınız eski eş ve yeni kız arkadası dinamiklerini güzel yönetirsiniz. Önemli olan bu ilişkide kızınızın psikolojik sağlığı.

Gerçekten zor bir süreç. Ama sonuç olarak anlasamayıp yolları ayırmışsınız eski eşiniz de siz de hayata kaldığı yerden devam edeceksiniz.
Bu süreçte dilerim kızınız eski eş ve yeni kız arkadası dinamiklerini güzel yönetirsiniz. Önemli olan bu ilişkide kızınızın psikolojik sağlığı.
Teşekkür ederim bakış açımi kızıma çevirmem gerekiyor. Kendi uzuntume dikkat kesilmiş buna dikkatimi vermemiştim. Siz söyleyince fark ettim

Teşekkür ederim bakış açımi kızıma çevirmem gerekiyor. Kendi uzuntume dikkat kesilmiş buna dikkatimi vermemiştim. Siz söyleyince fark ettim
Çocuklar annenin duygularını hemen anlar. İstemsizce karsı tarafa da aktarır. Bu sefer babası sizi suclar bu cocuk niye böyle yapıyor diye. Cok hassas bir donem dikkatli olun 🙏

Ben de boşanma sürecindeyim yaklaşık 1 ay oldu, şu anda evleri ayırdık gibi. Ama ayrı eve tuttuğundan beri orada biriyle birlikte olduğu düşüncesi kafamdan çıkmıyor. Şu anda olmadığını ama sonrasında olabileceğini söyledi. Biliyorum artık kendi yaşamıma odaklanmalıyım. Yollarımız ayrıldı. Ama bu düşünce beni kahrediyor.

Malesef yapmaz demiyorum yapıyorlar yani benim eski eşim çok rahat keyfi yerinde sevgilisi var. Beni heryerden engellemiş çocuğunu da pek düşünmüyor. Fakat Allah inancım var ben Allah'a bıraktım duam da Allah'ım kızım ve benim için güzellikler nasip et diyorum. Hayatımın merkezi kızım ve ben . Bence artık başrol onlar değil biz olmalıyız hayatimizda

X