Elektrikli Süpürgeler şarjlı süpürge mi robot süpürge mi?

mandalina95

Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2020
364
399
ben mevcut süpürgemin yanına günlük işimi kolaylaştıracak bir süpürge almayı düşünüyorum. kablosuyla savaşmayacağım, iteklerken sinir hastası olmayacağım birşey. ama güzel süpürsün beni yormasın istiyorum. pratik olsun. temizlik günüme lanet ettirmesin. marka model önerilerine açığım 😌

Robot supurge aldigim en dogru ev esyasi. Her seferinde esime tesekkur ederim.

yada supurge olarak dyson canavar gibi. Vardi diye duymustum tr de.

Kendinizi yormayacak bir şey istiyorsaniz robot süpürge kesinlikle, şarjli süpürgenin Normal süpürgeden bir farkı yok yani bir tek kablo farkı yine siz yapacaksınız gereksiz yorgunluk

Ben şarjlı süpürgeden yanayım.
Robot süpürgede sorun haritalama yaptığı için eşyaların yerlerinin sabit kalması gerektiği.
Çocuklu evlerde böyle bir şey mümkün değil, ayrıda çalıştırmak için de yine evi toplamak gerekiyor.
Şarjlıda ise tencereye makarna suyu koyup, kaynasın diye beklerken birkaç dakikada mutfağı ve koridoru süpürmüş oluyorum.
Yani haydi temizliğe girişeyim diye değil, sürekli elinizin altında olduğu için evin kirlenmesine fırsat kalmadan, parça parça yapıldığından daima evi belirli bir seviyede temiz tutuyor.
Ha tümden süpüreyim derseniz de 20 dk almaz, kablo vs yok, ağırlık yok dolayısıyla şipşak bir günlük temizlik işte.

robot süpürge aldım. o pıtı pıtı her yeri süpürürken ben de diğer işlerimi hallediyorum. önerileriniz için teşekkür ederim.

X