Selam hap şeklinde olan kolajen ve magnezyum gibi takviyeler kullanan var mı ?

Dribbble

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2024
199
437
Merhaba, bir kaç cilt problemi ve bilgisayar başında oturmaktan kaynaklı kas ağrıları sebebiyle arkadaşlarım magnezyum ve kolajen haplarından önerdi. Eczanelerde ve trendyolda satılıyormuş sanırım ancak kimisinden için bağımlılık yapıyor diye söz ediliyor kimisinden için boşa para deniyor ve ben bu sebeple emin olamadım. Doktor önerisiyle başlayım dedim ancak iş yerinde çok sıkıntılarım var bir saat için bile izin alsam bir sürü tantana çıkıyor. Şimdilik kendi içimde alırım almam diye karar verip kullanıcı fikirlerini almak istedim. Aranızda bilgisi olan yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Magnimore plus benim kas ağrılarıma çok iyi geliyor. Magnezyumu doktora gitsen kandaki değerine bakıyor o da pek gerçekçi olmuyormuş.
Kollajeni de ara ara 30 günlük kürler halinde kullanın diyorlar. Ocean marka alıp bir kere kullandım. Öyle anlık bir şey hissetmedim.

Magnezyum kullandım bel sırt ağrım için. Kullandığım dönem çok etkili oldu bence, ağrısız uyuyabiliyordum. Bağımlılık yapacak ne var ki içinde?

magnezyum kullanmıyorum ama kolajeni uzun zamandır kullanıyorum. Toz formları daha etkili dşye okumuştum bir yerde. voonka kullanıyordum şimdi ballstadt diye bir marka kullanıyorum. kolajenden çok memnun yani cildime etkisini hissediyorum ama en az 4 ay kullanmak lazım.

Magnimore plus benim kas ağrılarıma çok iyi geliyor. Magnezyumu doktora gitsen kandaki değerine bakıyor o da pek gerçekçi olmuyormuş.
Kollajeni de ara ara 30 günlük kürler halinde kullanın diyorlar. Ocean marka alıp bir kere kullandım. Öyle anlık bir şey hissetmedim.
Collagen life var trendyolda yorumlar çok iyiydi ama nedense biraz da plaseboymuş gibi geliyor sabahları iyi uyanıyorum demişler çünkü. Benim sabahları uyanma şeklim uykuma ve rüyama göre değişiyor çok psikolojik gibi :KK70:

Magnezyum kullandım bel sırt ağrım için. Kullandığım dönem çok etkili oldu bence, ağrısız uyuyabiliyordum. Bağımlılık yapacak ne var ki içinde?
Ay inanın ben de bilmiyorum. Sadece magnezyum değil hatta pharmaton vitality için de söylediler aynı şeyi. Hatta pharmaton sadece 10 gün işe yarıyormuş sonrasında boş bir ilaçmış denilene göre. Bir de bilginiz var mı magnezyumun çeşitleri varmış sanırım siz hangisini kullandınız ?

Ay inanın ben de bilmiyorum. Sadece magnezyum değil hatta pharmaton vitality için de söylediler aynı şeyi. Hatta pharmaton sadece 10 gün işe yarıyormuş sonrasında boş bir ilaçmış denilene göre.
Bizim insanımız psikiyatrik ilaca da boş ilaç diyor, boşverin 😅 ama Trendyoldan alınan bu tarz takviyelere pek güvenim yok benim, hangi şartlarda saklanıldığını bilmiyoruz orijinal olsa dahi.

Magnezyum malat formu kas ağrıları için iyi geliyor ona dikkat etmek lazım. Başka formunu alıp kas ağrılarıma iyi gelmedi diyen de var

Magnezyum malat formu kas ağrıları için iyi geliyor ona dikkat etmek lazım. Başka formunu alıp kas ağrılarıma iyi gelmedi diyen de var
Peki hem kas ağrıları hem de cilt problemleri için tek bir öneriniz var mı ? İkisi için de varsa tabi ayrı ayrı haplar tüketmek yerine tek takviye ile çözebilir miyim acaba bu işi ?

Merhaba, bir kaç cilt problemi ve bilgisayar başında oturmaktan kaynaklı kas ağrıları sebebiyle arkadaşlarım magnezyum ve kolajen haplarından önerdi. Eczanelerde ve trendyolda satılıyormuş sanırım ancak kimisinden için bağımlılık yapıyor diye söz ediliyor kimisinden için boşa para deniyor ve ben bu sebeple emin olamadım. Doktor önerisiyle başlayım dedim ancak iş yerinde çok sıkıntılarım var bir saat için bile izin alsam bir sürü tantana çıkıyor. Şimdilik kendi içimde alırım almam diye karar verip kullanıcı fikirlerini almak istedim. Aranızda bilgisi olan yardımcı olabilirse çok sevinirim.
Takviye dahi olsa kafaya gore alınmaz
Doktora gitmelisınız
Ben doktora giderim kan de geri bakılır
Doktor ılac soyler
Hocam ben su ilacı merak ediyordum ne dusunuyorsunuz derim onay verirse de merak ettigim ilacı alırım

Suan probıyotık kullanıyorum sambıol vermişler ben saşe içemem ki.
Bitsin gidip ben hap formunda olan su markayı kullanmak ıstıyorum hocam, sizin ıcın dogru bır marka mı dıcem🤷

Peki hem kas ağrıları hem de cilt problemleri için tek bir öneriniz var mı ? İkisi için de varsa tabi ayrı ayrı haplar tüketmek yerine tek takviye ile çözebilir miyim acaba bu işi ?
Cilt için magnezyum kullanıldığı duymadım ben açıkçası. Maalesef bilmiyorum

Takviye dahi olsa kafaya gore alınmaz
Doktora gitmelisınız
Ben doktora giderim kan de geri bakılır
Doktor ılac soyler
Hocam ben su ilacı merak ediyordum ne dusunuyorsunuz derim onay verirse de merak ettigim ilacı alırım

Suan probıyotık kullanıyorum sambıol vermişler ben saşe içemem ki.
Bitsin gidip ben hap formunda olan su markayı kullanmak ıstıyorum hocam, sizin ıcın dogru bır marka mı dıcem🤷
Teşekkür ediyorum hangi bölüme gidiyorsunuz ?

X