Saç Bakım Ürünleri Shwarzkopf BC Bonacure acil kurtarma rn kullanan var m?

kızlaaar çok kötüsünüz :KK47: o kadar söz vermiştim kendime bu ay extra masraf yok diye. yorumlarınızı okuyunca tutamadım kendimi hemen şampuanını sipariş ediverdim. bakalım memnun kalırsam kürünü de satın alıcam :KK14:

bende bu serinin şampuan ve sıvı saç kremini kullanıyorum orialdan sonra lastikleşmiş olan saçlarımı kurtarıcı ürünler oldular tabi banyodan çıkmadan önce saçlarımı elma sirkeli suyla durulayıp bide iyibir argan yağı kullanmamda yıpranmışlığı önemli ölçüde azattı ve saçlarım eski nemine kavuştu bc.nin ürünleri gerçekten kaliteli

Ben de iki senedir bonecure acil kurtarma sampuan,durulanan yogun sac bakim kuru ve durulanmayan sac bakim spreyini kullaniyorum.coc cok memnun kaldim.saclarimi gercekten kurtarmisti.hic degistirmedim.bu kez yeni cikan fibre force keratin sampuanini aldim.bakalim bu nasil cikacak.fibre force kullanan var mi?

Ben kullanıyorum. Saçlarım normalde hızlı uzar ancak beyaz saç problemim var 17 yaşından bu yana. Röfle yapıyorum uzun zamandır öyle kullanıyorum. Dökülme ve yıpranma aşırı derecede var birde uzamıyordu baya zamandır. Bunu istanbul bilisimde çalıştığım dönem bir ablamız almıştı. İndirim yaptırdım personel olduğum için öylesine aldım inanın hiç ümidim yoktu çok şey denedim. Şu an 3000 ml olacak biten. Önce 500 ml aldım sonra 1000 ml 1000 ml kalmamıştı yine 500 ml aldım. Saçlarım çok iyi durumda. Tabi her saça etkisi ne olur bilmem ama çevremde 4-5 arkadaşıma tavsiye ettim. Çok memnunlar.

kızlar konuyu hortlatayım selam herkese :) :KK24::KK200:
Repair rescue serisinin şampuanını aldım saçlarım çok aşırı kuru bir de maske veya durulanmayan spreyini alacağım. Nem yükleme serisinden mi yoksa bu seriden mi almalıyım? Daha önce repair rescue'nün kırık uç önleyicisini kullandım çok da memnun kaldım şimdi hem şampuan hem de durulanan krem veya durulanmayan krem/sprey ile toparlamak istiyorum. karar veremiyorum yardımcı olur musunuz?@kilicbaligi

KilicBaligi KilicBaligi

kızlar konuyu hortlatayım selam herkese :) :KK24::KK200:
Repair rescue serisinin şampuanını aldım saçlarım çok aşırı kuru bir de maske veya durulanmayan spreyini alacağım. Nem yükleme serisinden mi yoksa bu seriden mi almalıyım? Daha önce repair rescue'nün kırık uç önleyicisini kullandım çok da memnun kaldım şimdi hem şampuan hem de durulanan krem veya durulanmayan krem/sprey ile toparlamak istiyorum. karar veremiyorum yardımcı olur musunuz?
Çook teşekkür ederim.

Kızlar durup durup konu hortluyor 😂😂
Ama dayanamayacam şimdi benim saçlarım çok az uzuyo öyle uzun öyle gür saçlarım vardı ki ama ne olduysa şu 3 senedir artık ne gürlük ne kalınlık ne de uzun o belimdeki kıvılcık saçlar yok ensemde tavşan tüyü gibi şimdi ben loreal repair sarı serisi ile bunun arasında kaldım loreali bi ara kullanmıştım Allahım o ne guzel bir koku hala aşığım o kokuya ama bilemedim bc acil kurtarma mı yoksa loreal mı? Hangisi isteklerimi karşılar

X