Testlerime bakar mısınız tecrübeli anneler

denbars

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2023
14
5
25
Merhabalar ,
Adetime 4-5 gün var . Erken gebelik ve normal gebelik testi yaptım ikisinde de renksiz 2. Çizgi çıkıyor ilk 10 dk içinde . Renk yok ama çizgi var. Daha önce böyle bir durum yaşayan olduysa paylaşırsanız çok sevinirim

Eklentiler

• IMG_4518.jpeg
    IMG_4518.jpeg
    187,3 KB · Görüntüleme: 144
  • IMG_4514.jpeg
    IMG_4514.jpeg
    141,7 KB · Görüntüleme: 135
Son düzenleme:
Yok hamile degilsin kuzum birazda olsa silik pembeyse hamilesin
Merhabalar ,
Adetime 4-5 gün var . Erken gebelik ve normal gebelik testi yaptım ikisinde de renksiz 2. Çizgi çıkıyor ilk 10 dk içinde . Renk yok ama çizgi var. Daha önce böyle bir durum yaşayan olduysa paylaşırsanız çok sevinirim

Merhabalar ,
Testlerinizin fotolarini koyarsaniz belki daha iyi yardimci olurduk

Benim testimede bakarmisiniz hanimlar mayisin 17 de korunmasiz iliskim oldu ayni bir kac saat sonra regl oldum bugun 30 mayis dun yaptigim test daha silikti bugun 11 de yaptigim test alttaki usttekide oglen 3 de yaptigim bence cok erken ama neden silikte olsa ciksinki
3F8A9410-546B-4319-818E-A4B354745A79.jpeg

Benim testimede bakarmisiniz hanimlar mayisin 17 de korunmasiz iliskim oldu ayni bir kac saat sonra regl oldum bugun 30 mayis dun yaptigim test daha silikti bugun 11 de yaptigim test alttaki usttekide oglen 3 de yaptigim bence cok erken ama neden silikte olsa ciksinki
Eki Görüntüle 3435057
Pozitif görünüyor ama sanırım çok yeni olduğu için silik, bir kaç gün böyle silik gösterir sonrasında koyulaşmaya başlar.

X