Tüp Bebek Tedavisine Başlarken Rahim Filmi şartmidir

Merhaba Kizlar Tüp Bebek Tedavisi Gören Arkadaşlar Tedaviye Başlamadan önce Rahim Filmi şartmidir Yoksa Hastanin Durumuna Göremi Karar Veriyorlar Bilgi Verirseniz Sevinirim

canım öncelikle hayırlı olsun diyorum tüp bebek tedavisine başlıyorsun herhalde.rabbim inşaallah bu yolda yar ve yardımcımız olur.sağlıklı hayırlı bebişlerimizi verir inş. bize çifter çifter :emir_bebek::emir_bebek: rahim filmine gelince hastanın durumuna göre değişiyor.mesela bizim problem spermlerde.2.5 milyon spermimiz var bu yüzden bizden istemediler.eğer sende bir problem varsa dr lar genelde vajinal ultrasonda bunu anlıyorlar aslında gerekli değil tüp için ama formalide işte rapor almak için gerekiyor fakat bazı tüp bebek merkezleri kılıfına uyduruyor bu işleri.başka sorun olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.bende bu ayın 17 sinde lucrinle başlıcam güzel Rabbim nasip ederse.kolay gelsin canım kendine iyi bak kocaman öptüma.s.

canım öncelikle hayırlı olsun diyorum tüp bebek tedavisine başlıyorsun herhalde.rabbim inşaallah bu yolda yar ve yardımcımız olur.sağlıklı hayırlı bebişlerimizi verir inş. bize çifter çifter :emir_bebek::emir_bebek: rahim filmine gelince hastanın durumuna göre değişiyor.mesela bizim problem spermlerde.2.5 milyon spermimiz var bu yüzden bizden istemediler.eğer sende bir problem varsa dr lar genelde vajinal ultrasonda bunu anlıyorlar aslında gerekli değil tüp için ama formalide işte rapor almak için gerekiyor fakat bazı tüp bebek merkezleri kılıfına uyduruyor bu işleri.başka sorun olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.bende bu ayın 17 sinde lucrinle başlıcam güzel Rabbim nasip ederse.kolay gelsin canım kendine iyi bak kocaman öptüma.s.

canım çok teşekkür ederim sağol bendende istemedilerde şimdi araştırdım evet hastanın durmuna göre isteniyormuş sende tedaviye başlamışsın inşalah emeklerimiz boşa çıkmaz seninde hayırlı olsun rabbim tez vakitte hepimize meleklerimizi göndersin inşallah:1hug:

canım senin durumunda gerek yok
zaten endo kabu edilen bir engel
HSG tüpler açık mı diye yapılıyor daha çok zaten rahatsızlık belli olduğunda gerekmez sanırım
ama şu da var rahim içi boşluk ve şekil de önemli buna dr diğer tetkiklerine bakarak karar verir

canım senin durumunda gerek yok
zaten endo kabu edilen bir engel
HSG tüpler açık mı diye yapılıyor daha çok zaten rahatsızlık belli olduğunda gerekmez sanırım
ama şu da var rahim içi boşluk ve şekil de önemli buna dr diğer tetkiklerine bakarak karar verir

bende istemediler canım gerek görmüyoruz dediler fisfisfis

sağolun kızlar
evet bede dr mailleştim şuanda gerek olmadığını ilerleyen günlerde gerek olursa çekeriz dedia.s.

anladım canım benim uzun protokol lucrın e devam ediyorum aralık sonunda operasyo num
ınsallah ikimiz de hamile kalıp gebelikte sohbet ederiz Şeniz
benimde reglim 17 gibi olursa aralık sonunu bulur sanırım aynı zamnlarda transferimiz olacak hakkımızda hayırlısı olsun canım evet umarım gebelikte sohpet edebiliriz ocak ayındaa.s.

X