Tüp bebekle hamile kaldıktan sonra estrofemi kaçıncı haftada bıraktınız??

Merhabalar, Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.🤲 Ben de 9+3 Ken bıraktım ama azaltarak bırakmadım bir anda bıraktım. Fakat tüp bebek ilaçlarının hepsini 10. Haftada bıraktım ve ilaçları bıraktıktan sonra şiddetli kabızlık başladı hala da geçmiyor

Merhabalar, Nasılsınız iyisiniz inşallah.🤲 Uzun zamandır çok hastayım o yüzden yazamadım. Gebeliğim çok zor geçiyor. Şiddetli kabızlığım var kaç defa hastanelik acilllik oldum bilmiyorum artık. 2 defa lavman yapıldı, duphalac şurup verildi ardından magnesine calse saba verildi ama yok yok. Hiçbir şey fayda etmiyor bana. Çok şükür hamile kaldım ama diğer yandan da kabızlık bana kabusu yaşatıyor. Şimdi 13. Haftadayım. 3 ayı da doldurduk geçecek mi yoksa 9 ay devam mı edecek bu durum? Kabızlık ben de bulantı iştahsızlık yapıyor. Günlerce bir şey yemediğim oluyor. 7-8 kadar kilo verdim. Yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar.
Geçmiş olsun arkadaşım. Vereceğim tüm tavsiyeler kayısıdır, kefirdir gibi şeyler ama ilaç etki etmiyorsa bunlarında etki etmesi zor. Şöyle düşün, bebeği kucağına aldığında bunların hiç birini hatırlamayacaksın. Kilo vermeye de takılma hiç, bebek sağlıklıdır.🫶

Benim doktorum kese muayenesi öncesinde elindekini estrofemi kullan ve alma dedi. Her doktorun biraktirma zamanı farklı demek ki

Merhabalar, Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.🤲 Ben de 9+3 Ken bıraktım ama azaltarak bırakmadım bir anda bıraktım. Fakat tüp bebek ilaçlarının hepsini 10. Haftada bıraktım ve ilaçları bıraktıktan sonra şiddetli kabızlık başladı hala da geçmiyor

Benim doktorum kese muayenesi öncesinde elindekini estrofemi kullan ve alma dedi. Her doktorun biraktirma zamanı farklı demek ki
Ben de erken biraktirdigi için tedirgin oldum

Geçmiş olsun arkadaşım. Vereceğim tüm tavsiyeler kayısıdır, kefirdir gibi şeyler ama ilaç etki etmiyorsa bunlarında etki etmesi zor. Şöyle düşün, bebeği kucağına aldığında bunların hiç birini hatırlamayacaksın. Kilo vermeye de takılma hiç, bebek sağlıklıdır.🫶
Çok teşekkür ederim arkadaşım. O dediğin şeylerin hepsini yaptım ama fayda yok. Kefir içince kustum hemen. Su içince bile kusuyorum. Kabızlık bulantı kusma yapıyor. Makat üzerine oturamıyorum bulantım öğürmelerim artıyor. O kadar çaresizim ki anlatamam. Hayat bana çok çekilmez geliyor. Sabahtandır ağzıma daha bir lokma koymadım. Bu durumda bebeğim nasıl beslenecek o na nasıl bakcam bilmiyorum daha 13 haftalığız

Merhabalar bende bugün 9.haftama girdim çok şükür..bende kullanıyorum günde toplam 5adet...banada hala biraktirmadilar..12.haftada çağırdı tüp bebek Dr..kontrollerimi yapan Dr da ne zaman bırakacağım konusunda birşey demedi..bende okuyunca tedirgin oldum..benim son iki hafta hafif kanamam oldu vajinal progesteron kullanıyordum günde 3defa 3adet her defasında,progesteron iğnesi de yapıldı salı günü tek doz,şimdi iyim..acaba siz bir anda mi bıraktıniz estrofemi? Yavaş yavaş bırakıldığını okumuştum bir yerde..kanama veya herhangi birşey oldu mu?
Merhaba siz estrofemi mi gunde 5 defa kullanıyordunuz

X