Jinekoloji Tuvaletimi yaptıktan sonra temizlerken böyle bir şey geliyor bilen var mı ? Uzun zamandır vajinal enfeksiyonum var onunla ilgili olabilir mi

nur byr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2023
2
0
27
Uzun zamandır vajinada enfeksiyonum var. Antibiyotik fitil 4 kere doktora gittim hepsini kullandım fakat geçmedi bugün tuvaletimi yaptıktan sonra 2 kere peçeteye böyle bir şey geldi bu ne olabilir daha önce başına böyle bir şey gelen var mı be olabilir enfeksiyon ile alakalı olabilir mi ?

Uzun zamandır vajinada enfeksiyonum var. Antibiyotik fitil 4 kere doktora gittim hepsini kullandım fakat geçmedi bugün tuvaletimi yaptıktan sonra 2 kere peçeteye böyle bir şey geldi bu ne olabilir daha önce başına böyle bir şey gelen var mı be olabilir enfeksiyon ile alakalı olabilir mi ?doktora git

Uzun zamandır vajinada enfeksiyonum var. Antibiyotik fitil 4 kere doktora gittim hepsini kullandım fakat geçmedi bugün tuvaletimi yaptıktan sonra 2 kere peçeteye böyle bir şey geldi bu ne olabilir daha önce başına böyle bir şey gelen var mı be olabilir enfeksiyon ile alakalı olabilir mi ?
Merhaba ne yaptınız şikayetlerinizi bilmiyorum ama bir yildir tıpa tıp aynı şikayetlerle doktora gittim antibitoyotik kremler vs kullandım kısa süreliğine geçiriyor geri başlıyordu. En son tekrar gittim 2 ay önce. Doktor fiziki muayeneyi beğenmediğini aşırı enfeksiyon olduğunu söyledi. Benden smear ve hpv için test aldı. özel hastanede yaptırdım bu işlemleri kısa sürede sonuçlar çıktı tabi ben enfeksiyon diyorum ihtimal vermiyordum. Sonuçlar öyle demedi ama
Hpv pozitif 16 18 en yüksek riskli olanı ve smearim bozuk çıktı ardından vakit kaybetmeden kolposkopi oldum cin 1 yer yer cin 2 cikti şimdi leep olacağım demem o ki eğer şikayetleriniz hala devam ediyorsa mutlaka hpv ve smear testi verin bunları kolayla anlattım ama yaşarken öyle olmuyor tabi o yüzden ne kadar erken o kadar iyi geciktirmemenizi tavsiye ederim.

X